studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez .Y. » środa, 10 maja 2006, 23:23

Marko23 napisał(a):W Warszwce fajne zespoły zagrają.


Taaaak? No ten. Trzebaby sie kiedys w koncu pojawic na zajeciach, bo przestalam sie orientowac co i jak :P Jedno co wiem to to, ze nauke czas rozpoczac...

...od jutra :D
Avatar użytkownika
.Y.
Coś tam napisał
 
Posty: 65
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
Lokalizacja: z nikąd

Postprzez Suzy » środa, 10 maja 2006, 23:57

... ostatni wyjazd do Torunia w celach naukowych.... hym... akurat są juwenalia... to jakis znak :|
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Mafi » czwartek, 11 maja 2006, 21:30

[center]***[/center]
Masssakraaa... o! I tyle mogę powiedzieć :D

Mam lenia- jutro, zaliczenia jakieś... a ja wszystko na ostatnią chwilę... ehh...

a najfajniejsze jest to, że zawsze sobie obiecuję, że to ostatni raz i za robotę wezmę się dużo wcześniej...

:D
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Suzy » piątek, 12 maja 2006, 00:39

WZT napisał(a):
Suzy napisał(a):... ostatni wyjazd do Torunia w celach naukowych.... hym... akurat są juwenalia... to jakis znak :|


powod aby sobie zrobic sobie impreze i sie dobrze pobawic :D :P


jednak do końca czerwca dam na wstrzymanie :wink: niech żyje wszechwładny dziekan i biurokracja.... za tydzień kolejna "wycieczka" :maruda:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Nemo » piątek, 12 maja 2006, 09:55

Maj to ciezki miesiac. ;/ Musze napisac jeszcze 3 prace, w tym 2 to badania, ktore moge przeprowadzic w przedszkolu na dzieciach ( oj sie bedzie dzialo...... :lol: :wink: )
:mur:
W miedzyczasie zaczynam powoli przegladac ksiazki z anglika.... ;/ --> mega egzamin a do tego pod koniec maja koło z dwuch lat...... :x

Na szczescie 17-19 05.06 Juwenalia , a co za tym idzie ..... :drunk: :beer:
--> ostatnie chwile słodkiego lenistwa.
Potem zaliczenia , zaliczenia , zaliczenia........ :( :shock:
A w czerwcu sesja ;/ W tym roku masakiera, jeden egz. po drugim. Pozostaje mi składowanie kawy :evil: .........i yspanie sie na zapas :cry:

Powodzenia Wszystkim zycze!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=smartass.gif]
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Suzy » piątek, 12 maja 2006, 15:40

WZT napisał(a):Bedzie dobrze!!!!
ew. mozna spalic mu dom :devil2:


:lol: oby nie trzeba było :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Peny » niedziela, 14 maja 2006, 08:53

czy moge powiedziec ze robie postepy w nauce?

o dziwo TAK! :D
W piatek zabralam sie za opracowywanie metod i technik :) do tej pory opracowalam juz polowe :D :) Malymi kroczkami do przodu :roll:
Jesli tak dalej pojdzie to moze jakos sesja pojdzie do przodu...
A przeciez to tylko 4 gigantyczne zaliczenia i 4 egzaminy.. czyzby nie bylo tak zle? :|
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Budyn » poniedziałek, 15 maja 2006, 22:18

mam male pytanko kto z was studiren w Gdansku :> bo chcial bym sie cosik dowiedziec :) a minowicie jak dojechac z dworca pks na lotnisko o 1rwszej w nocy :>
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Flo » poniedziałek, 15 maja 2006, 22:30

WZT napisał(a):
Suzy napisał(a):
WZT napisał(a):
Suzy napisał(a):... ostatni wyjazd do Torunia w celach naukowych.... hym... akurat są juwenalia... to jakis znak :|


powod aby sobie zrobic sobie impreze i sie dobrze pobawic :D :P


jednak do końca czerwca dam na wstrzymanie :wink: niech żyje wszechwładny dziekan i biurokracja.... za tydzień kolejna "wycieczka" :maruda:


Bedzie dobrze!!!!
ew. mozna spalic mu dom :devil2:


Publicznie takie cos piszesz? A jak ktos naprawde mu spali dom (odpukac) to jestes pierwszy i jedyny do kajdanek
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olga » wtorek, 16 maja 2006, 19:45

Mam 16 dni na zgromadzenie materialu i wkucie go .... to tylko 190 zagadnień z całego roku Prawa Administracyjnego :? ..... ale jestem dobrej myśli :D
Pomijając dobre przeczucia co do tego egzaminu to jestem wściekła!! Będę miała jeszcze zawalone pierwsze dni lipca :ranting: Zachciało im się egzaminu i szkolenia BHP :evil: .... cholera jasna .... a już chciałam mieć lipiec wolny, słoneczny, radosny .... dobrze, że przynajmniej druga połowa będzie udana o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem :D
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kurczaczek » wtorek, 16 maja 2006, 20:52

Mam 14 dni do pierwszego egzaminu z "czasu wolnego" (nie chodzi o wakacje, urlopy itp. ;) ) i 21 do drugiego z fizjologii. :nie: Zero wpisów w indeksie i jeszcze nie wszystkie przedmioty zaliczone. :maruda: Trzeba się wziąć do pracy coby wakacje były dłuższe. :szczesliwy: Jesli wszystko pójdzie pomyślnie to już od 6 czerwca mam wolne. [smilie=icecream.gif]
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Suzy » środa, 17 maja 2006, 10:43

... dziś mój "wielki dzień"... popołudniu umówiony telefon do jednego takiego doktorka ... :?
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość