qrczak napisał(a):wogole to ostatnio gdzie nie usłysze to wszyscy maja amstafy i pit bulle.
Sorry, ale to wszystko z czym się byle kto prowadza po mieście to nie stało koło pitbulli i amstafów.
Tutaj jest pole do popisu dla polityków. Powinien być obowiązek rejestrowania tych wszystkich psów, właściciel powinien być obłożony obowiązkiem przeszkolenia psa w szkole dla psów. Jak tego nie zrobi to niestety piesek idzie weg.
Jest już coś takiego ale to się tycz psów rasowych. Tych z rodowodem o mieszanych nic się nie ma i morze lepiej bo znając nasze nastawienie wpadli by wszyscy w paranoje.
voodoo3500 napisał(a):trzeba się przeciwstawić modzie z za oceanu-uczmy się na ich błędach
każdego tzw ziomka z takim psem, kapturem na łbie i krokiem w spodniach przy kostce(lub w dresie) powina sprawdzać policja codziennie!
To może od razu niech sprawdzają właścicieli czerwonych szalików albo białych skarpetek.


![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
