WZT, weź dla mnie film

Flo napisał(a):juz Ty sie o nas nie martw dezerterze
zreszta ja biedna mala dziewczynka z cukru jestem i bym sie roztopila

cichy napisał(a):kurczaczek napisał(a):Cichy ma moc![]()
a mam, mam

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider], Bing [Bot] i 12 gości