[img][img]http://img163.imageshack.us/img163/1692/mojezdjecie4rt.png[img][/img] takie sobie zdjatko ale niech bedzie
[ Dodano: 2006-02-24, 17:15 ]
[img][img]http://img163.imageshack.us/img163/1692/mojezdjecie4rt.png[/img][/img]
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 13 gości