Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez agentWomen » środa, 25 sty 2006, 15:02
marko napisał(a): Pytanie czy zgadniecie Kto jest na 3 zdjęciu ?
Zdecydowanie Moinika (keeper), hehehe no nieźle

-

agentWomen
- Ważniak
-
- Posty: 272
- Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
- Lokalizacja: z nienacka
przez keeper » środa, 25 sty 2006, 15:08
Ale jak to mówią: zemsta jest słodka, a że mściwa ze mnie bestia, zapraszam wszystkich dzisiaj do obejrzenia zajawki sobotniego programu..tylko w tandetnej tkk śpiewający DJ Arturo

-

keeper
- Rycerz forum
-
- Posty: 1134
- Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
- Lokalizacja: Tamworth
- Gadu-Gadu: 0
przez agentWomen » środa, 25 sty 2006, 15:09
keeper napisał(a):Ale jak to mówią: zemsta jest słodka, a że mściwa ze mnie bestia, zapraszam wszystkich dzisiaj do obejrzenia zajawki sobotniego programu..tylko w tandetnej tkk śpiewający DJ Arturo

O której?

-

agentWomen
- Ważniak
-
- Posty: 272
- Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
- Lokalizacja: z nienacka
przez keeper » środa, 25 sty 2006, 15:11
agentWomen napisał(a):keeper napisał(a):Ale jak to mówią: zemsta jest słodka, a że mściwa ze mnie bestia, zapraszam wszystkich dzisiaj do obejrzenia zajawki sobotniego programu..tylko w tandetnej tkk śpiewający DJ Arturo

O której?

Przed wydarzeniami, po, tylko w trakcie się nie dało

i tak do soboty....

-

keeper
- Rycerz forum
-
- Posty: 1134
- Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
- Lokalizacja: Tamworth
- Gadu-Gadu: 0
przez Didi » środa, 25 sty 2006, 15:14
marek mowilem ze bedzie dym

ehehehe ale dlaczego ja mam byc druga ofiara ?:P
-

Didi
- Rycerz forum
-
- Posty: 1335
- Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 0
przez keeper » środa, 25 sty 2006, 15:17
DeeJay napisał(a):marek mowilem ze bedzie dym

ehehehe ale dlaczego ja mam byc druga ofiara ?:P
Bo widzisz, to jest jak bomba atomowa- duże pole rażenia, działa kompleksowo, jeszcze długo odbija się czkawką itp.... Proponuję nagrac to sobie...

-

keeper
- Rycerz forum
-
- Posty: 1134
- Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
- Lokalizacja: Tamworth
- Gadu-Gadu: 0
przez Didi » środa, 25 sty 2006, 16:38
tez jej to mowilem
a nagram dzieciom pokaze

-

Didi
- Rycerz forum
-
- Posty: 1335
- Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 0
przez agentWomen » środa, 25 sty 2006, 17:48
-

agentWomen
- Ważniak
-
- Posty: 272
- Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
- Lokalizacja: z nienacka
przez Didi » środa, 25 sty 2006, 18:06
jak mowilem tak zrobilem nagralem to sobie masakra a to tylko fragment tego wszystkiego moj boze...
dziekuje

-

Didi
- Rycerz forum
-
- Posty: 1335
- Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 0
przez agentWomen » piątek, 10 lut 2006, 00:22
DeeJay napisał(a): moj boze...
dziekuje

Ty Boga w to nie mieszaj

-

agentWomen
- Ważniak
-
- Posty: 272
- Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
- Lokalizacja: z nienacka
przez Agunia__ » piątek, 10 lut 2006, 08:40
Odnośnie Kambodży to 1 i 2 mi się bardzo podobają

poza tym czaszki są.. hmm zawsze ciągnęły mnie podobne klimaty/motywy
zdjęcia fajne
co do fot imprezy w River - stroje są w klimacie ale foty są nowe

ale są fajne

-

Agunia__
- Rycerz forum
-
- Posty: 1118
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
- Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 4975651
- Skype: mekaree1
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości