Lyrics

Ten dział dotyczy muzyki i wszystkich spraw z nią związanych. Jeżeli lubisz słuchać, grać, komponować czy rozmawiać o muzyce - pisz tutaj.

Postprzez kamila » sobota, 28 sty 2006, 22:32

Goya.. "Nie potrzeba mi nic"

Wypełniam nimi dom,
jak liście suszę je.
Starania długich lat
jak z gliny lepią mnie

Więc teraz mam,
i spokój mam,
i miejsce mam,
nie potrzeba mi nic...
I słowa mam,
i dźwięki mam,
i Ciebie mam,
nie potrzeba mi nic...

Czerpałam ile sił
z najmniejszych nawet chwil.
Chowałam wszystko, by
nie uronić ani krzty
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Basketman » niedziela, 29 sty 2006, 01:20

Chyba 52 Dębiec - ale nie jestem pewien. W sumie to niewiem, nie słucham białego ;D ale ten kawałek bekowy
"Ken i Barbie"

Jak Ken i Barbi na imprezę wpadli
W ciuchy za trzy moje wypłaty poubierani
odje***i jak zostawił na parkingu nowe audi
Ma już 3 tygodnie mówi, że jest stare
No i trochę dużo pali
W poniedziałek kupi sobie porshe białe
tuningowane tak, że będzie rwało asfalt
zobaczycie Kena w zajebistym cacku w środku miasta
Jak kręci blachary nie oprze się mu żadna laska
Jazda w kółko krzyczeć będzie chłop z manieczek
Nagrany na kompakt obowiązkowo musi lecieć
W aucie gdzie sie wozi co mu tata wybudował 3 piętrowy dom
wyszukany, niedostępny jakby jakiś schron
Są na imprezie Ken i Barbi
Barbi co stawia jak wiagra Ken za ojca hajs się bawi
Oszukani myślą, że są elitą
On jest zwykłym dupkiem ona pospolitą dzi**ą

ref:
Chłopcy wysmarowani samoopalaczem
banelowa subkultura pod pieprzonym krawatem
nastoletnie ku**y wytapetowane wycyckane
wracające na czworaka z dyskoteki nad ranem

Plastikowa rura maska na pyskunie pyskuj
masz tu stówę idź w [beeeep] Barbi
Jasteś zajebista laska ale za często ustami mlaskasz
Siedzisz chłopakom w oku tak jak w palcu drzazga
Racja (mała) to co mówią na dzielnicy, że masz ładną buźkę
i podszycie spódnicy cycki silikonowe ugniecione
tak, że już opadły na podłogę
musisz nosic specjalne staniki usztywniane
to na głowie naturalny blond
utleniony głąb poskręcane loki
poruszasz się tak pięknie
tylko za szeroko stawiasz kroki
co ty jakbyś prostowała beczki
taki motyw wkręcasz na obroty
nie rozmawiasz z normalnymi kolesiami
całe życie z bogatymi frajerami na tylnym siedzeniu
wożąc dupsko sportowymi samochodami
szczyt ambicji ty i twoje poj****e podobizny głupie pi***y

refren:
Chłopcy wysmarowani samoopalaczem
banelowa subkultura pod pieprzonym krawatem
nastoletnie k***y wytapetowane wycyckane
wracające na czworaka z dyskoteki nad ranem
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez Suzy » poniedziałek, 30 sty 2006, 22:20

Myslovitz "Gdzieś"
"W moim pokoju pusto... zimno mi ...
Nie ma tutaj nic
Wracam znów nad ranem ... nie wiem skąd ...
Muszę gdzieś się skryć

Zapomniałem dawno jak to jest
o migdałach śnić...
Zgubiłem twoje zdjęcie... wiem już, że
Nie mam teraz nic...

Gdzieś na dnie
To tu - gdzie jestem - nie ma słońca
Gdzieś tam też
Mieszkają chwile te najlepsze
Gdzieś tam też
Rosną kwiaty najpiękniejsze
Wiem ja też
Nie zawsze będę mówił szeptem

Patrzę na seriale
Kocha go on ją bardzo też
Gaszę telewizor znowu sam
Muszę teraz wyjść ..."
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez yennefer » wtorek, 31 sty 2006, 14:00

WZT, piękne słowa, :brawo: :P

-------------------------------------------------------
Kasia Nosowska&Renata Przemyk - Kochana

Nie muszę pytać czy otworzysz
Bo wiem że jeśli zjawię się to w progu będziesz stać
I zdejmę płaszcz podszyty lękiem
Gdy przy mnie i przy nikim więcej
Twoja jasna twarz

Dajesz mi niepokorne myśli niepokoje
Tyle ich wciąż masz kochana
Nie myśl że nie miniemy nigdy się
Choć łatwiej razem iść pod wiatr

Podtrzymywałaś moja głowę
Nie roztrzaskałam skroni o podłogę póki co
Przed snem wypowiedz moje imię
Przybędę wraz ze świtem
Nie spij jestem już

Dajesz mi niepokorne myśli, niepokoje (...)

:gwizd:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez kamila » wtorek, 31 sty 2006, 14:52

WZT napisał(a):Z dedykacja dla Kamili
wzruszyłam się :oops:

Republika
RAZ NA MILION LAT

w hotelu w którym nie spał nikt od lat
na łóżku wziętym na godziny dwie
przecięły się orbity planet nam
nikt katastrofy nie przewidział tej

podobno tylko raz na milion lat
tak dzieje się że ciała dwa
spadają nagle w siebie chcą czy nie
i płoną tak kochając się

podobno tylko raz na milion lat
tak dzieje się że pierwszy raz
wnikając w siebie nagle wiemy że
świat zmienił się i nie ma odwrotu

czy zdajesz sobie sprawę z tego że
deszcz meteorów moich w tobie gna

podobno tylko raz na milion lat
tak dzieje się że ciała dwa
spadają nagle w siebie chcą czy nie
i płoną tak kochając się

podobno tylko raz na milion lat
tak dzieje się że pierwszy raz
wnikając w siebie nagle wiemy że
świat zmienił się

podobno
raz na milion
raz na milion świetlnych lat
zdarza się to co spotkało
i co trzyma tutaj nas
tylko raz na milion
raz na milion świetlnych lat
najpiękniejsza katastrofa - eksploduje supernova...
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sylwia » wtorek, 31 sty 2006, 16:35

WZT jestem pod wrażeniem ;) :lol:
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Suzy » niedziela, 5 lut 2006, 12:42

Raz Dwa Trzy "czy te oczy mogą kłamać"

"... A gdy się zejdą, raz i drugi,
kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością,
bardzo się męczą, męczą przez czas długi,
co zrobić, co zrobić z tą miłością?
On już je widział, on zna te dziewczyny,
z poszarpanymi nerwami, co wracają nad ranem nie same,
on już słyszał o życiu złamanym.
Ona już wie, już zna tę historię,
że żona go nie rozumie, że wcale ze sobą nie śpią,
ona na pamięć to umie.

Jakże o tym zapomnieć? Jak w pamięci to zatrzeć?
Lepiej milczeć przytomnie i patrzeć.

Czy te oczy mogą kłamać? Chyba nie!
Czy ja mógłbym serce złamać? I te pe...
Gdy się farsa zmienia w dramat, nie gnam w kąt.
Czy te oczy mogą kłamać? Ależ skąd!

A gdy się czasem w życiu uda
kobiecie z przeszłością, mężczyźnie po przejściach,
kąt wynajmują gdzieś u ludzi
i łapią, i łapią trochę szczęścia.
On zapomina na rok te dziewczyny z bardzo długimi nogami,
co wracają nad ranem nie same.
Woli ciszę z radzieckim szampanem.
Ona już ma, już ma taką pewność,
o którą wszystkim wam chodzi.
Zasypia bez żadnych proszków, wino w lodówce się chłodzi.
A gdy przyjdzie zapomnieć i w pamięci to zatrzeć?
Lepiej milczeć przytomnie i patrzeć.

Czy te oczy mogą kłamać? Chyba nie!
Czy ja mógłbym serce złamać? I te pe...
Kiedyś to zrozuniesz sama, to był błąd.
Czy te oczy mogą kłamać? Ależ skąd!

I czy te oczy mogą kłamać? Chyba nie!
Czy ja móglłym serce złamać? I te pe...
Kiedyś to zrozumiesz sama, to był błąd.
Czy te oczy mogą kłamać? Ależ skąd! ..."


... jak można nie kochać "raz dwa trzy" ? :? ... fenomenalne ...
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kamila » niedziela, 5 lut 2006, 19:31

natchnął mnie kawałek, skubany.. :wink:

Björk -Jóga..

All these accidents
That happen
Follow the dot
Coincidence
Makes sense
Only with you
You don't have to speak
I feel
Emotional landscapes
They puzzle me
Then the riddle gets solved
And you push me up to this

State of emergency
How beautiful to be!
State of emergency
Is where I want to be

All that no-one sees
You see
What's inside of me
Everywhere that hurts
You heal
Deep inside of me, oo-oohh
You don't have to speak
I feel
Emotional landscapes
They puzzle me - confuse
Then the riddle gets solved
And you push me up to this:

State of emergency
How beautiful to be!
State of emergency
Is where I want to be
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez keeper » poniedziałek, 6 lut 2006, 23:09

Sade i "By your siede" se nuce

you think I'd leave your side baby
you know me better than that
you think I'd leave you down when you're down on your knees
i wouldn't do that
I'll tell you you're right when you want
and if only you could see into me
ha ah ah ah ah ah

oh when you're cold
I'll be there
hold you tight to me

when you're on the outside baby and you can`t get in
i will show you you're so much better than you know
when you're lost and you're alone and you cant get back again
i will find you darling and i will bring you home

and if you want to cry
i am here to dry your eyes
and in no time
you'll be fine
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości