a teraz specjalnie dla naszej Natalii, która tak pięknie się goli
Ja i moja siostra
(kiedyś Alicja mnie zabije, że ją tak często dekonspiruje
)

Biały napisał(a):Flo napisał(a):
Bialy nauczyles sie odbijac w koncu?Nauka nie poszla w las
Jakoś nie lubie odbijać, Niunia się sama znalazła
No to teraz niech nikt Ci jej nie odbije, to tez sztuka 
Biały napisał(a):a widać że jest 5 lat różnicy ?
gdybys o tym nie powiedzial, to nie zwrocilabym na to uwagi. bardzo ladne zdjecia 
redlovebloodgirl napisał(a):Biały napisał(a):a widać że jest 5 lat różnicy ?
szczerze to...niegdybys o tym nie powiedzial, to nie zwrocilabym na to uwagi. bardzo ladne zdjecia

Flo napisał(a):Przypatrz sie mojemu avatarowi i zacznij mnie rozpoznawac na miescie
chyba...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości