Biały napisał(a):
no tak, ja je robiłem. Chciałem wrzucic tylko to pierwsze, bo jest dobre![]()
Ale potem stwierdziłem,że dorzuce inne żeby Kisielek nie był samotny
hehehe
no oki, ten emot
na końcu wszystko wyjaśnia

Biały napisał(a):
no tak, ja je robiłem. Chciałem wrzucic tylko to pierwsze, bo jest dobre![]()
Ale potem stwierdziłem,że dorzuce inne żeby Kisielek nie był samotny
na końcu wszystko wyjaśnia

![oldtimer [smilie=oldtimer.gif]](./images/smilies/oldtimer.gif)
i nie będę miała

Vincenta napisał(a):BLAaa napisał(a):Vincenta napisał(a):groszeq napisał(a):Budyn Kochanie, nasze fotki robią furrorę![]()
![]()
![]()
Robią robią. Wrzuć jeszcze jakieś - niekoniecznie z Budyniem. Możesz być na nich sama.
I topless...
![]()


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości