WZT napisał(a):na ostnim co ty robisz??? Sciagiprzeggladasz![]()
![]()
!
ccccccccssssssssssssssssssiiiiii

RaCiK napisał(a):Uri, na każdym zdjęciu wyglądasz tak samo. Nic się nie zmieniasz![]()
Ps. Masz "głębokie" spojrzenie
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości