Mozna miec drobne uwagi do technicznej strony ale to nie sa razace bledy.
Nie bierz sobie za bardzo do serca tego co pisze FiDo bo on jest jeszcze na etapie bezkrytycznego przyjmowania i wkuwania wiadomosci przekazywanych przez autorytety. Moze za kilka lat jak zacznie samodzielnie myslec i postrzegac to bedzie mozna z nim porozmawiac nie tylko o balansie bieli, zasadzie zlotego srodka, itp.
FiDo, tancerka nie patrzy w prawo ale w dol , na wlasna dlon. Niemowlak raczej tez nie patrzy w prawo. / ta fota robi wrazenie/ . Marko pytal co zrobic aby budynek nie mial ksztaltu trapezu a ty piszesz jak wypoziomowac droge.
Troche mniej grzybkow jak siadasz do kompa.
Marko , jesli masz jeszcze zdjecia to nie lam sie i wrzucaj.


