Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez report5 » piątek, 2 gru 2005, 17:43

Baltazar Gąbka napisał(a):Ratujemy temat


Florus w WC

Obrazek



normalnie intelektulana uczta :))))))))))))))))))))))))
report5
 

Postprzez cichy » piątek, 2 gru 2005, 17:44

droga Natalko zglaszam protest, twoje zdjecia sa zbyt niebezpieczne, jeszcze ktos sie zakocha... :twisted: :P
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez report5 » piątek, 2 gru 2005, 17:45

NataliaW napisał(a):A no to letnia fotka na te zimo3we dni...moze wiosne przyśpieszy.... :maruda: [smilie=smurf.gif] Jak ja nie cierpie zimy.....bryyyy...... :maruda:

Obrazek


zdjęcia na których się uśmiecham można policzyć na palcach jednej ręki.... ale co by nie było, że gbur jestem to przedstawiam dowód, ze potrafie się uśmiechać...ha...

Obrazek

no ale to było dawno temu i nie prawda teraz jest szaro i dresowo....jak się dorwe do aparatu współlokatrora to się pokaże.... :wink:



to cudne, według mnie tytuł mógłby być "indiańskie lato" - gdzie ja ma swoje fotki w krótkich spodeniach - kurczes
report5
 

Postprzez cichy » piątek, 2 gru 2005, 17:48

NataliaW napisał(a):
cichy napisał(a):droga Natalko zglaszam protest, twoje zdjecia sa zbyt niebezpieczne, jeszcze ktos sie zakocha... :twisted: :P


spoks....nie ma obaw....90% forumowiczów widziało mnie na żywo... :P

90% straconych dla swiata :P :twisted: , ale dla 10% jest jeszcze szansa :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Budyn » piątek, 2 gru 2005, 18:13

Baltazar Gąbka napisał(a):Ratujemy temat


Florus w WC




centrum dowodzenia swiatem :) a gdzie Angora :P
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez report5 » piątek, 2 gru 2005, 18:13

slonkokg napisał(a):Natalia - sliczne :) Ja pewnych rzeczy nie rozumiem, ale o tym pogadamy, jak bede miala wene ;)

btw. Po jaką cholere cytujecie te zdjecia? :?


to z nieuwagi soraks
report5
 

Postprzez yennefer » piątek, 2 gru 2005, 18:34

Natalia, piękne zdjęcia ;)
[tylko faktycznie, to może być niebezpieczne dla męskiej części forum :twisted:, hyhy ]
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Budyn » piątek, 2 gru 2005, 18:37

ja tam nie zobserwowalem nic niebezpiecznego :P
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez FiDo » piątek, 2 gru 2005, 19:34

nooo... moja wspollokatorka tu w lodzi robi na ogol trzy rzeczy:
1.spi
2.studiuje
3.lamie serca facetom (w tym moim kolegom) - uwazajcie panowie
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości