1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mariol » piątek, 21 paź 2005, 21:21

Czy "Biuro zjazdu" ma jakieś pomysły by jutro nie umierać z głodu...?? :) :oops:
<oprócz kanapek...>
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 21 paź 2005, 21:27

jutro bigos i grochowka jest :] biuro tez sie na to lapie
pozostaje jeszcze nadzieja w panu prof M :D dzis co prawda nie udalo mi sie niczego zalatwic ale kto wie...;) 8)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » sobota, 22 paź 2005, 21:49

Jedzonko było....
I nawet jakieś napoje wspomagające sie znalazło... <czyt. gorącą herbatę> :lol:

A wieczorkiem w szkole to już w ogóle było zabawnie... :D
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » sobota, 22 paź 2005, 21:50

Mariol napisał(a):Jedzonko było....
I nawet jakieś napoje wspomagające sie znalazło... <czyt. gorącą herbatę> :lol:

A wieczorkiem w szkole to już w ogóle było zabawnie... :D


no wlasnie...jak wygladala atmosfera przed samym balem? :)
mam nadzieje ze jakos daliscie sobie rade bezemnie ;/
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » sobota, 22 paź 2005, 22:11

redlovebloodgirl napisał(a):
Mariol napisał(a):Jedzonko było....
I nawet jakieś napoje wspomagające sie znalazło... <czyt. gorącą herbatę> :lol:

A wieczorkiem w szkole to już w ogóle było zabawnie... :D


no wlasnie...jak wygladala atmosfera przed samym balem? :)
mam nadzieje ze jakos daliscie sobie rade bezemnie ;/

Było ciężko troszq ale daliśmy radę...
żałuj że ciebie nie było... Widoki... mmmmm niesamowite... :lol:
Mariol
 

Postprzez kamila » sobota, 22 paź 2005, 22:46

Mariol napisał(a):Było ciężko troszq ale daliśmy radę...

A jak ogólnie impreza? :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mariol » sobota, 22 paź 2005, 23:17

kamila napisał(a):
Mariol napisał(a):Było ciężko troszq ale daliśmy radę...

A jak ogólnie impreza? :)

Z całym zjazdem duuużo żmudnej pracy...
Ludzie czasami nas rozbrajali szukając rocznika 66 w rocznikach 80-89...
Dziś wieczorem na balu moża było ujrzeć drugie "balowe" oblicza nauczycieli... :)
Mariol
 

Postprzez Ged » sobota, 22 paź 2005, 23:24

zupelnie OK, zwlaszcza picie alkoholu w pokoju nauczycielskim =)
Ged
 

Postprzez keeper » sobota, 22 paź 2005, 23:53

Było miło...Dla mnie jak na razie taki zjazd, to żadna atrakcja (za młoda jestem, no i często tam bywam..służbowo) :wink:
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kawon » niedziela, 23 paź 2005, 00:02

Ged napisał(a):zupelnie OK, zwlaszcza picie alkoholu w pokoju nauczycielskim =)

Robił ktos fotki? :>
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez Mariol » niedziela, 23 paź 2005, 00:09

kawon napisał(a):
Ged napisał(a):zupelnie OK, zwlaszcza picie alkoholu w pokoju nauczycielskim =)

Robił ktos fotki? :>

:twisted:
Mariol
 

Postprzez Ged » niedziela, 23 paź 2005, 08:42

kawon napisał(a):
Ged napisał(a):zupelnie OK, zwlaszcza picie alkoholu w pokoju nauczycielskim =)

Robił ktos fotki? :>

niekoniecznie :twisted:
Ged
 

Postprzez kamila » niedziela, 23 paź 2005, 10:34

Marlena, zgłoszę się do Ciebie po fotki, hyhy :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez keeper » niedziela, 23 paź 2005, 13:58

Udało mi się uwiecznić twista w wykonania dr Kuny. Jest na co popatrzeć :P
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez groszeq » poniedziałek, 24 paź 2005, 16:38

Troszq to dziwnie zabrzmi, ale z początku dziwiłam się, co robi Keeper wsród starych zgredków (czyt. absolwentów :lol: ). :wink:

A jak znajdę chwilkę to przegram zdjąta. W końcu nasza kronika się troszkę rozkręci :lol:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości