Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez jAc_EnTy » środa, 20 lip 2005, 08:06
a to okno chyba kojaze

-

jAc_EnTy
- Twardziel
-
- Posty: 113
- Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 21:41
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez marek » wtorek, 26 lip 2005, 15:19
czy dali sobie buziaczka?
[center]

[/center]
[ Dodano: 2005-07-31, 10:21 ]wsiąść do pociągu byle jakiego,
nie dbać o bagaż ...
[ Dodano: 2005-08-11, 09:13 ]Kto szybszy ten najedzony
[center]

[/center]
-

marek
- V.I.P
-
- Posty: 410
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
- Lokalizacja: sda6
przez marek » poniedziałek, 22 sie 2005, 17:06
[center]Fryderyk Chopin w kołobrzeskim porcie

[/center]
[ Dodano: 2005-08-22, 18:13 ][center]po poezji proza

albo ciężka harówka

[/center]
-

marek
- V.I.P
-
- Posty: 410
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
- Lokalizacja: sda6
przez marek » niedziela, 25 wrz 2005, 21:44
http://www.wizjer.net następne są już tam, zapraszam
-

marek
- V.I.P
-
- Posty: 410
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
- Lokalizacja: sda6
przez marek » niedziela, 25 wrz 2005, 21:47
w najbliższym czasie postaram się uruchomić komentarze (r00t, dodaj edit na 2 minuty, proszę)
-

marek
- V.I.P
-
- Posty: 410
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
- Lokalizacja: sda6
przez KAROLLA-- » poniedziałek, 26 wrz 2005, 18:10
a czemu brakuje Twoich wypowiedzi w innych tematach hyh ?

-
KAROLLA--
-
przez FiDo » czwartek, 6 paź 2005, 21:45
nie wiem czemu, ale pociagi mi sie podobaja najbardziej

przejrzalem twoja strone, wiele wiecej fajniejszych fotografii

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez marek » piątek, 21 paź 2005, 22:04
FiDo napisał(a):nie wiem czemu, ale pociagi mi sie podobaja najbardziej

przejrzalem twoja strone, wiele wiecej fajniejszych fotografii

dziekuję

harmonia z lekkim zaburzeniem z lewej
-

marek
- V.I.P
-
- Posty: 410
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
- Lokalizacja: sda6
przez FiDo » piątek, 21 paź 2005, 23:17
widzialem juz na wizjerze (regularnie przegladam)

fajna fota
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez FiDo » piątek, 21 paź 2005, 23:48
wrzucaj 'jesien'... zdjecie warte uwagi

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez marek » sobota, 22 paź 2005, 19:48
-

marek
- V.I.P
-
- Posty: 410
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
- Lokalizacja: sda6
przez kamila » niedziela, 23 paź 2005, 13:40
jesień bardzo ładna, ale bardziej podoba mi się-> Kanał Drzewny z mostu na ul. Łopuskiego

-
kamila
- Arcymistrz
-
- Posty: 4036
- Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
- Lokalizacja: kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 0
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość