1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:25

Marta: własnie, za pamięci kiedy piszecie historie?
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez MeYa » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:26

kamila napisał(a):Marta: własnie, za pamięci kiedy piszecie historie?


w ten czwartek od 9:00
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Adit » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:48

MeYa.. historie piszemy na auli... o ile dobrze pamietam,ale wiesz.. polski ustny mialam miec w czwartek, a wyszedl piatek...

PS. droga Mariol.. jak ty to wyczytalas z postow Marty,ze ona sie tak straaaaaasznie stresuje a przy tym denerwuja ja drobiazgi...?! (kolezanka dobra jest w te klocki :lol: ??!!)
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MeYa » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:51

Adit napisał(a):MeYa..Misiek.. historie iszemy na auli... o ile dobrze pamietam,ale wiesz.. polsku ustny mialam miec w czwartek, a wyszedl piatek...)


bo ty zle sprawdzilas na liscie i Ci sie cos ubzduralo :)
a teraz trzeba ladnie sprawdzic :P ale to ja lepiej pojde i sprawdze :)


Adit napisał(a):PS. droga Mariol.. jak ty to wyczytalas z postow Marty,ze ona sie tak straaaaaasznie stresuje a przy ty denerwuja ja drobiazgi...?! (kolezanka dobra jest w te klocki :lol: )


bo Mariol czyta miedzy wierszami. ;)
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Kulo » poniedziałek, 9 maja 2005, 22:00

klucz ma byc tydzien po egzaminie, czyli po powrocie z auli - gdy wreszcie zaczna sie wakacje :D bedzimy mogli juz sie delektowac kluczem z polaka, a nastepnego dnia z angola
Avatar użytkownika
Kulo
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2004, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez groszeq » wtorek, 10 maja 2005, 22:11

Ech ci faceci z 3d - po to są facetami, żeby mogli nosić ciężkie telewizory :wink: a nie mi marudzą na gg
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez MeYa » wtorek, 10 maja 2005, 22:17

groszeq napisał(a):Ech ci faceci z 3d - po to są facetami, żeby mogli nosić ciężkie telewizory :wink: a nie mi marudzą na gg


o ile mi dobrze wiadomo to w koperniku nie ma juz 3 klas....
zakonczenie bylo 18 kwietnia, nie zauwazylas?
wiec moze ktos z waszych, mlodszych klas ponosi tv??nie macie facetow???
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Falbor » wtorek, 10 maja 2005, 22:25

groszeq napisał(a):Ech ci faceci z 3d - po to są facetami, żeby mogli nosić ciężkie telewizory :wink: a nie mi marudzą na gg


faceci z 3d sa za pelnym rownouprawnieniem kobiet z 2d wiec sama sobie nos te telewizory :twisted: :twisted: :twisted:

Meya Kochanie... u nas ja bede wszystko robil :* :) :serce:
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez Sylwia » środa, 11 maja 2005, 11:39

:wow:
groszeq, a tak poza tym wszytko ok? :lol: L O L :!:
Ciekawe masz te posty w tym temacie
i ja też przypomne, klasy 3d niestety już nie ma - TY akurat powinnaś to zauważyc :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez MeYa » środa, 11 maja 2005, 11:45

:smiech: :smiech: :smiech: :smiech: :smiech: :smiech:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

przepraszam, nie moglam sie powstrzymac :oops:

ajj jutro historia.....niedobrze....
a jak bedzie halas :boks: :boks: :boks:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Sylwia » środa, 11 maja 2005, 11:55

niestety u nas na matmie (pisalismy na auli) podczas przerw nie bylo cicho.
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Adit » środa, 11 maja 2005, 12:55

to normalnie sa lekcje...??!! nie..no..ja protestuje..zaloze sie,ze jakis przybleda przypaleta sie pod aule i narobi halasu... i lipa..koniec z koncetracja :lol: :lol: :lol: :lol:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez groszeq » środa, 11 maja 2005, 15:21

MeYa napisał(a):
groszeq napisał(a):Ech ci faceci z 3d - po to są facetami, żeby mogli nosić ciężkie telewizory :wink: a nie mi marudzą na gg


o ile mi dobrze wiadomo to w koperniku nie ma juz 3 klas....
zakonczenie bylo 18 kwietnia, nie zauwazylas?
wiec moze ktos z waszych, mlodszych klas ponosi tv??nie macie facetow???


Masz rację - mea culpa - zapomniałam, że teraz nie ma już trzecich klas (jakże my bedziemy za wami tęsknić ) :]
Co do noszenia, to hm... naszym facetom przydałoby się troszkę noszenia, ale Grzymka chyba stwierdziła, że chłopacy z byłej 3d się do tego lepiej nadają :]
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Falbor » środa, 11 maja 2005, 15:22

Sylwia napisał(a):niestety u nas na matmie (pisalismy na auli) podczas przerw nie bylo cicho.


nie tylko podczas przerw... na rozszerzonej jakas klasa (pewnie ta co zawsze...) grala na bosiku w noge i jeszcze sie wydzierala... a okna byly pootwierane ;/
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez kamila » środa, 11 maja 2005, 15:23

Adit napisał(a):to normalnie sa lekcje...??!! nie..no..ja protestuje..zaloze sie,ze jakis przybleda przypaleta sie pod aule i narobi halasu... i lipa..koniec z koncetracja :lol: :lol: :lol: :lol:

Obklejcie taśmą- czerwoną, piętro :P . Dziwie się, naprawdę, że nauczyciele pozwalają na przesiadywanie koło auli, przerw.
Ps. mogę być tą przybłędą? :P
Połamania piór
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości