imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Złoty Jeleń » piątek, 6 maja 2005, 14:57

a ja bym poszedł gdzieś na piwo...
Złoty Jeleń
 

Postprzez kamila » piątek, 6 maja 2005, 15:25

dżizus, jak co piątek. Robię to tylko dla mojej siostry, bo nie chce mi się tam iść :rockon:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Joey » sobota, 7 maja 2005, 00:29

Joey napisał(a):Piatek: oXygen - no tu osbie odpoczne bo jest zajefajna organizajcja :)


no dobra moze byly komplikacje, ale wszysktot sie dobrxze skonczyło
Joey
 

Postprzez Olcia » sobota, 7 maja 2005, 00:37

Joey napisał(a):no dobra moze byly komplikacje, ale wszysktot sie dobrxze skonczyło


właśnie!! opowiadaj co mnie ominęło!!! :D
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Joey » sobota, 7 maja 2005, 00:45

olkakg napisał(a):
Joey napisał(a):no dobra moze byly komplikacje, ale wszysktot sie dobrxze skonczyło


właśnie!! opowiadaj co mnie ominęło!!! :D


moze rano na gg Ci napisze teraz jestem zbyt nietrzeżwy:P
Joey
 

Postprzez SAVARY » sobota, 7 maja 2005, 10:46

Ja dzisiaj idę :drunk: :beer:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez anula » sobota, 7 maja 2005, 11:37

niestety impreza musi poczekac. nawet swoich urodzinowych jeszcze nie opijałam :) :P
Avatar użytkownika
anula
Ważniak
 
Posty: 260
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 17:21
Lokalizacja: miejscowa

Postprzez FiDo » sobota, 7 maja 2005, 14:31

wieczorek w Silver Screenie.. kino, moze jakis bilard
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Joey » niedziela, 8 maja 2005, 14:09

MixXxer napisał(a):
olkakg napisał(a):
Joey napisał(a):no dobra moze byly komplikacje, ale wszysktot sie dobrxze skonczyło


właśnie!! opowiadaj co mnie ominęło!!! :D


Mi sie wydaje ze nic ciekawego cie nie ominelo ...

Joey gdyby nie interwencja pewnych osob impreza skonczylaby ie o wiele szybciej z pwoodu "dobrej organizacji"...


no i wielkie thx dla tych osób :)
heh szykuje sie nastepna impreza i tyle moge naraize zdradzic :)
Joey
 

Postprzez ZAINTERESOWANA » niedziela, 8 maja 2005, 20:44

Ok, weekend minął. :help: Jak go spędziliście? :jupi: Ja osobiście bardzo ciężko... :drunk: :beer: :drunk: ale było tak :spoko:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez SAVARY » niedziela, 8 maja 2005, 20:57

Teraz trzeba odpocząć :wink:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » poniedziałek, 9 maja 2005, 14:06

weekend weekend ... a był wogóle? hmm ... moja impreza to 4 godziny dziennie geografii, kilka godzin TV i następnie komputer do późnych godzin nocnych ... wybawiłam się! samotność mi doskwierała :(

ja chcę jakąś imprezę!! :help: ..... ehhh pora umierać :cry:

chyba dopiero w piątek może się coś udać ... ale podejrzewam, że nie ... za dużo rzeczy stoi na drodze :(
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości