
NataliaW napisał(a):Ja się tak nie bawie......każdy wymyśla jakieś stawki.....Zbyt zmaterializowany ten świat jak dla mnie......
A ja nie mam do zaoferowania nic oprócz siebie.....ide sobie strzelić w łeb.....
Tak wiec smiej sie jak najwiecej

masz jeszcze czas młoda jesteś
hahaah nie żartuje foty jak najbardziej fajne
dobrze ze niektórzy prócz warsztatu maja oko i potrafią ukazać cos głębszego brawo
a z tymi biedronkami na jabłku to ....
Tak trochę siłowo
Ok, nic kończę ogóle wrażenie bardzo pozytywne. Pstrykaj dalej i więcej „jak by to komisja programu Idol powiedziała jestem na tak, i ja na tak...”
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości