Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez Morland » niedziela, 17 kwi 2005, 09:25
Na każdym zdjęciu jakiś zbyt jaskrawy element psuje mi całe wrażenie.. Trzecie od końca podoba mi się najbardziej.. Taki fajny kontrast jest

-

Morland
- Weteran
-
- Posty: 518
- Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
- Lokalizacja: z nocnika
przez FiDo » niedziela, 17 kwi 2005, 10:25
1 i 5 to moi faworyci

Natalia, jednak wole jak robisz zdjecia ludziom. juz pokazalas, ze stac cie na o wiele lepsze zdjecia, w o wiele trudniejszym segmencie fotografii. kazdy robi inna fotografie, a zachody slonca to przeciez nie twoja fotografia

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Slayer » niedziela, 17 kwi 2005, 10:30
no fajne, tylko troszke za ciemne jak dla mnie

-
Slayer
- Terminator
-
- Posty: 769
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
- Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu
przez rymek » poniedziałek, 18 kwi 2005, 09:38
Buhaha Madzia I. ;D
No ludzie ciekawiej ci wyszli, choc ten armageddon z 7 foty nader ciekawy

-

rymek
- Twardziel
-
- Posty: 103
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez FiDo » poniedziałek, 18 kwi 2005, 13:14
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Sato » poniedziałek, 18 kwi 2005, 15:21
no ta druga partia fotek jest fiufiu...
1,3,6,9 - outstanding!

, pozostale tylko bardzo dobre
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
-

Sato
- Dyskutant
-
- Posty: 198
- Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
- Lokalizacja: z Marsa :)
przez Baltazar Gąbka » poniedziałek, 18 kwi 2005, 15:29
faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajne, ale Pani fotograf jeszcze faaaaaaaaaaaaaaaajniejsza

-
Baltazar Gąbka
-
przez FiDo » poniedziałek, 18 kwi 2005, 15:41
WZT napisał(a):fajne sa te ludziki.....
A wlasnie skad wzielas tyle ptakow na niebie do zdjecia?
ona nie wziela ich.... ona sie ich panicznie boi.. a ze one zlosliwe to gdzie ona tam one

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez FiDo » poniedziałek, 18 kwi 2005, 16:15
NataliaW napisał(a):Fido-za duzo o mnie wiesz

za duzo o sobie mowisz:P
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 1 gość