Badanie dla kierowców : Najlepiej z
No i kurs -- tanio i dobrze
Dla kompletnego laika w dziedzinie kierowania
Pracującego


!_Sandman_ napisał(a):Ja byłem na kursie u Zbigniewa FACONA. Kierownicy w łapie nie miałem a zdałem za pierwszym razem . Kurs o 100 taniej niż u innych. a lekarz to się nie martw wyśle Cię on już do odpowiedniego tel. 602820791 Jak jesteś laikiem to tylko on!
, ale sympatyczny, spokojny i kompetentny człowiek - w ostatnim czasie 2 znajomych też u niego robiło prawko i zdawali bez większych problemów - naprawdę mogę polecić

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości