porozmawiaj z nami!http://forum.tkk.pl/engine/
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=8&t=21800
good napisał(a):Witam kto z was ma "160" jakie osiągacie transfery?? udaje się wam uzyskać 100% do serwera tkk