Oferta TKK !!!

Tutaj piszemy o sprawach związanych z naszą siecią komputerową. Uwagi, komentarze, propozycje.

Oferta TKK !!!

Postprzez bongis » piątek, 13 lip 2012, 17:56

Płace za TV 69 zł mam dekoder sd za 1 zł dziwi mnie bardzo fakt że za dekoder HD opłata wynosi 15 zł miesięcznie :shock: czyli musiał bym płacić 84 zł + mam płacić dodatkowo za kanały HD :cry: koszt nie mały dla zwykłego zjadacza chleba a oferta np N za tą cenne to full pakiet kiedy jakieś zmiany bo to jakiś żart + jakość też jest słaba jest burza to są zawieszki i jakiś tekst conax bla bla bla TKK do dzieła coś robić a nie brać kasę i robić ludzi w jajo nie te czasy :!: gdyby nie fakt analogowej TV to już dawno powiedział bym im bye bye i chyba tylko to trzyma ludzi w TKK więc czy TKK po 2013 utrzyma klientów z taka polityka NIE :!: jeszcze jedno na początku 2012 na forum TKK pojawił się wpis nowa oferta TKK zostanie wprowadzona niebawem czy jakoś tak i do tego czasu cisza brawo ocena końcowa TKK jako firma 1/10 :( TKK jako kabaret 10/10 :D
bongis
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 12 lip 2012, 17:05


Powrót do :: wsk - tkk

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron