Ignorowanie zgłoszeń

Tutaj piszemy o sprawach związanych z naszą siecią komputerową. Uwagi, komentarze, propozycje.

Ignorowanie zgłoszeń

Postprzez good » niedziela, 24 cze 2012, 11:39

18-06-2012 o godzinie 15:18 została zgłoszona awaria internetu (ciągłe przerywanie połączenia 2 diody na modemie mrygają) na całe szczęście rozmowa została nagrana
oczywiście przez 3 dni ktoś był w domu bo MOŻE pan technik przyjdzie... dzisiaj mamy niedziele 24 czerwca a pana technika nie było... awaria nadal jest ( w większym bądź mniejszym stopniu nasilenia ale jest) i tutaj zachodzi moje pytanie... CZY JEST SENS ZGŁASZAĆ WAM AWARIE JAK I TAK MACIE TO GDZIEŚ???
cały tydzień kilka razy dziennie przerywało połączenie od wczoraj mam po kilka przerw na godzinę...
Aż szkoda słów (obrażać was nie mam zamiaru) na takie traktowanie ludzi którzy wam zapewniają prace...

Aha napisałem tego posta nie dzięki działającemu internetowi tkk tylko dzięki sieci PLAY... pozdrawiam sieć PLAY ;)
Avatar użytkownika
good
Twardziel
 
Posty: 115
Dołączył(a): sobota, 1 wrz 2007, 15:16

Re: Ignorowanie zgłoszeń

Postprzez good » niedziela, 24 cze 2012, 13:27




[beep]. jakość usługi...
Avatar użytkownika
good
Twardziel
 
Posty: 115
Dołączył(a): sobota, 1 wrz 2007, 15:16

Re: Ignorowanie zgłoszeń

Postprzez Grochukg » poniedziałek, 25 cze 2012, 19:33

U mnie o tyle jest lepiej, że internet nie przerywa, lecz chodzi baaardzo powoli. Dzisiaj i tak padł rekord 13mb/s a powinno być 22mb , z reguły mam po 9-10mb/s :)

W moim wypadku nie mam innej narazie alternatywy niż TKK, czekam aż na KSM'y wkońcu wejdzie Gawex...
Grochukg
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek, 13 gru 2010, 20:25

Re: Ignorowanie zgłoszeń

Postprzez good » wtorek, 26 cze 2012, 08:41

chyba będzie trzeba im zgłoszenia wysyłać listem poleconym z potwierdzeniem odbioru...
A ja mam nadal dyskotekę na modemie i wcale nie chodzi o migające wszystkie diody :P
Nie będę dzwonił a już na pewno nie do nich... są inne metody na "usterkę"
Avatar użytkownika
good
Twardziel
 
Posty: 115
Dołączył(a): sobota, 1 wrz 2007, 15:16


Powrót do :: wsk - tkk

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron