Strona 1 z 3

Świąteczna Awaria

PostNapisane: sobota, 24 gru 2011, 13:35
przez r00t
Jak już pewnie każdy zauważył od wczoraj dostęp do internetu nie działa poprawnie. Wieczorem około 22 problemy z działaniem łącza zostały zgłoszone do naszego operatora, i od wczoraj wraz z naszym dostawcą robimy wszystko co możemy żeby usunąć awarię.

W tej chwili wygląda to tak, że czekam na testy, które mają zostać przeprowadzone w Szczecinie. Wg inżynierów z GTS mają wskazać gdzie leży przyczyna.

Jak będę coś wiedział więcej, to napisze tutaj.

Re: Świąteczna Awaria

PostNapisane: sobota, 24 gru 2011, 14:34
przez Didi
czyli normalne jest w tej chwili to ze nie mam polaczenia z internetem wg karty sieciowej, forum chodzi a wszystkie diody pracuja prawidlowo? Bo jeszcze niecała godzine temu mozna bylo wyjsc na "swiat"

Re: Świąteczna Awaria

PostNapisane: sobota, 24 gru 2011, 14:35
przez kal-el30
Teraz to nawet z rodzina przez Skype nie ma jak porozmawiac coz za swieta...

Re: Świąteczna Awaria

PostNapisane: sobota, 24 gru 2011, 14:37
przez r00t
Didi napisał(a):czyli normalne jest w tej chwili to ze nie mam polaczenia z internetem wg karty sieciowej, forum chodzi a wszystkie diody pracuja prawidlowo? Bo jeszcze niecała godzine temu mozna bylo wyjsc na "swiat"


Nie masz, bo wyłączyli wyjście na świat na czas testów. Siec lokalna działa poprawnie cały czas.


Test miał trwać kilka minut a już trawa prawie 40... Moim zdaniem nie za dobrze to rokuje.

Re: Świąteczna Awaria

PostNapisane: sobota, 24 gru 2011, 14:38
przez VincentDeSaint
r00t napisał(a):
Didi napisał(a):czyli normalne jest w tej chwili to ze nie mam polaczenia z internetem wg karty sieciowej, forum chodzi a wszystkie diody pracuja prawidlowo? Bo jeszcze niecała godzine temu mozna bylo wyjsc na "swiat"


Nie masz, bo wyłączyli wyjście na świat na czas testów. Siec lokalna działa poprawnie cały czas.


Test miał trwać kilka minut a już trawa prawie 40... Moim zdaniem nie za dobrze to rokuje.


A coś konkretnego w GTS w ogóle mówili, jakieś przypuszczenia?
Czy totalnie zero pojęcia mają co sie dzieje?

Re: Świąteczna Awaria

PostNapisane: sobota, 24 gru 2011, 14:39
przez kal-el30
i jak tu sie nie denerwowac i nie napisac ze to papadruchy?

Re: Świąteczna Awaria

PostNapisane: sobota, 24 gru 2011, 14:44
przez r00t
VincentDeSaint napisał(a):
r00t napisał(a):
Didi napisał(a):czyli normalne jest w tej chwili to ze nie mam polaczenia z internetem wg karty sieciowej, forum chodzi a wszystkie diody pracuja prawidlowo? Bo jeszcze niecała godzine temu mozna bylo wyjsc na "swiat"


Nie masz, bo wyłączyli wyjście na świat na czas testów. Siec lokalna działa poprawnie cały czas.


Test miał trwać kilka minut a już trawa prawie 40... Moim zdaniem nie za dobrze to rokuje.


A coś konkretnego w GTS w ogóle mówili, jakieś przypuszczenia?
Czy totalnie zero pojęcia mają co sie dzieje?


No właśnie nie bardzo wiedzą o co chodzi. Człowiek, z którym rozmawiałem, mówił że test będzie trwał góra kilkanaście minut i że wszystko wyjaśni. A tymczasem już ze 40 minut nie ma wyjścia na świat. Nie chcę "zapeszać" ale może się skończyć tak, że trzeba będzie czekać aż ktoś ze Szczecina przyjedzie tutaj na miejsce (bywało już tak).

Re: Świąteczna Awaria

PostNapisane: sobota, 24 gru 2011, 14:47
przez kal-el30
Czyli mamy rozumiec ze na swieta zostawicie nas bez internetu?

Re: Świąteczna Awaria

PostNapisane: sobota, 24 gru 2011, 14:47
przez RymMajster
Wiecie, jest jeden + tego.

Nie można pograć przez PlayStation Network / Xbox Live - więc święta będą rodzinne xD

Re: Świąteczna Awaria

PostNapisane: sobota, 24 gru 2011, 14:50
przez Złooo
wyjscie juz jest ale takie samo jak bylo

skorp!on napisał(a):Szkoda, że nie mam żadnej dobrej gierki. Pograłbym sobie w coś :)


polecam orcs must die

Re: Świąteczna Awaria

PostNapisane: sobota, 24 gru 2011, 14:51
przez VincentDeSaint
skorp!on napisał(a):Szkoda, że nie mam żadnej dobrej gierki. Pograłbym sobie w coś :)



A na jakiej platformie, może da się coś załatwić. :]

Re: Świąteczna Awaria

PostNapisane: sobota, 24 gru 2011, 14:54
przez r00t
kal-el30 napisał(a):Czyli mamy rozumiec ze na swieta zostawicie nas bez internetu?


Czy nie widzisz, że próbujemy to naprawić? Wczoraj siedziałem tutaj do 2.30 w nocy, a dzisiaj od 7.30 rano - trochę mnie już męczy to twoje narzekanie. Nie wiem jak będzie. Priorytet jest taki, żeby to naprawić. Nikt nie olał sprawy. I być może jakiś koleś z GTSu spędzi wigilię w samochodzie jadąc do Kołobrzegu. Sytuacja delikatnie mówiąc jest do kitu, a ty bez przerwy narzekasz.

Re: Świąteczna Awaria

PostNapisane: sobota, 24 gru 2011, 14:55
przez kal-el30
Nie no pewnie mam sie cieszyc , płace regularnie i wiecznie cos jest nie tak...

Re: Świąteczna Awaria

PostNapisane: sobota, 24 gru 2011, 14:58
przez VincentDeSaint
r00t napisał(a):
kal-el30 napisał(a):Czyli mamy rozumiec ze na swieta zostawicie nas bez internetu?


Czy nie widzisz, że próbujemy to naprawić? Wczoraj siedziałem tutaj do 2.30 w nocy, a dzisiaj od 7.30 rano - trochę mnie już męczy to twoje narzekanie. Nie wiem jak będzie. Priorytet jest taki, żeby to naprawić. Nikt nie olał sprawy. I być może jakiś koleś z GTSu spędzi wigilię w samochodzie jadąc do Kołobrzegu. Sytuacja delikatnie mówiąc jest do kitu, a ty bez przerwy narzekasz.


Coś się ruszyło. Ale przepustowość nie taka :/ Chociaż rokuje to poprawe ^^