Nowa oferta na DVB w TKK

Tutaj piszemy o sprawach związanych z naszą siecią komputerową. Uwagi, komentarze, propozycje.

Re: Nowa oferta na DVB w TKK

Postprzez good » niedziela, 17 cze 2012, 20:59

najlepiej zmienić "lekarza"...
Twardziel

Postprzez daskg » środa, 21 sie 2013, 18:30

Mam pytanie
Mam dwa gniazda antenowe w mieszkaniu (zamontowane przez dewelopera), w dwóch pokojach. Z jednego cały czas korzystam i wszystko jest ok, z drugiego nigdy jeszcze nie korzystałem. Ostatnio chciałem podłączyć tam tv i odbierać kanały naziemne.Okazało się że brak sygnału. Czy jest możliwość aby była założona jakaś blokada na tym gniazdku że nie ma sygnału, bo nie chciałbym teraz kuć ścian i ciągnąć nowego kabla, jeśli okazałoby się że jest on wadliwie zamontowany. Bardzo proszę o informację osoby zorientowane w tego typu tematach.
daskg
Nowicjusz

Postprzez r00t » czwartek, 22 sie 2013, 12:45

daskg napisał(a):Mam pytanie
Mam dwa gniazda antenowe w mieszkaniu (zamontowane przez dewelopera), w dwóch pokojach. Z jednego cały czas korzystam i wszystko jest ok, z drugiego nigdy jeszcze nie korzystałem. Ostatnio chciałem podłączyć tam tv i odbierać kanały naziemne.Okazało się że brak sygnału. Czy jest możliwość aby była założona jakaś blokada na tym gniazdku że nie ma sygnału, bo nie chciałbym teraz kuć ścian i ciągnąć nowego kabla, jeśli okazałoby się że jest on wadliwie zamontowany. Bardzo proszę o informację osoby zorientowane w tego typu tematach.

Jeżeli gniazda w lokalu zamontowane są przez dewelopera to do niego trzeba kierować pytania, albo raczej do administratora budynku. Może być tak, że drugi koniec kabla nie jest podłączony. Naziemne kanały powinny być we wszystkich gniazdach w lokalu.
r00t
Administrator

Postprzez kika2ooo » piątek, 15 lis 2013, 14:29

Dzień bez narzekania na tkk to dzień zmarnowany :D Kłopoty z internetem to norma. A tutaj spytam co z telewizją cyfrową? Płaci się sporo więcej niż za analog, a dostaje się praktycznie parę kanałów więcej. Na 111 kanałów obecnie zakodowanych jest 32, 7 radiowych. Analogowych mamy 54 - róźnica 18 kanałów, z czego większość odbiera się na nowszych odbiornikach bez pomocy karty tkk. Oferta tkk kurczy się, nie ma nic w zamian, a cena, wygórowana wg mnie i nie tylko, bez zmian. Można oczywiście wykupić pełny pakiet za horrendalną cenę i mieć parę knotów więcej
kika2ooo
Rozgrzewa się

Postprzez gryb14 » piątek, 15 lis 2013, 18:41

Tutaj nic się nie dowiesz to forum jest zapomniane (dzieje się coś gdy mamy awarię) zresztą w BOK też nic się nie dowiesz :) , zapomniałaś dodać że z tych 111 extra kanałów 12 jest to paczka Canal+ płatna dodatkowo 49 zł :D
gryb14
Coś tam napisał

Postprzez kika2ooo » wtorek, 19 lis 2013, 03:37

Nie zapomniałam :) Znikaja po kolei nie kodowane kanały filmowe (parę dni temu MGM), a TKK nic nie robi, żeby w zamian coś zorganizować. Kablówki w innych miastach mają bogatszą ofertę za mniejsze pieniądze. Np. Białogard, taki ubogi sasiad Kołobrzegu:
Telewizja cyfrowa BTK to:
- 180 programów TV - atarkcyjna oferta dla całej rodziny,
- cyfrowa jakość obrazu - doskonała ostrość obrazu i nasycenie barw,
- nagrywanie i zatrzymywanie telewizji w czasie rzeczywistym,
- 41 programów w jakości HD,
- wybór wersji językowej lub z napisami,
- cyfrowa jakość dźwięku Dolby Digital,
- kontrola rodzicielska pozwalająca na blokowanie wybranych programów, tak aby nie mogły ich uruchomić dzieci.
kika2ooo
Rozgrzewa się

Postprzez kika2ooo » wtorek, 19 lis 2013, 04:00

Dla porównania: TKK Białogard i TKK Koszalin - pakiet podstawowy 58 zł, u nas droższy. W Koszalinie to około 120 programów tv
Pakiet Filmbox - Białogard i Koszalin 9,90 zł, u nas ponad 20 zł
kika2ooo
Rozgrzewa się

Postprzez gryb14 » wtorek, 19 lis 2013, 15:59

r00t napisał(a):Z przyczyn technicznych nowa oferta na telewizję cyfrową ogłoszona zostanie po nowym roku.

Programy, które dotychczas nadawane były testowo zostały czasowo rozkodowane do czasu ogłoszenia oferty.

Może coś się zmieni z nowym rokiem? :wink: w końcu za miesiąc minie dwa lata od tego ogłoszenia :lol:
gryb14
Coś tam napisał

Postprzez kika2ooo » wtorek, 19 lis 2013, 17:19

Od nowego roku ale nie napisali, którego roku :lol:
kika2ooo
Rozgrzewa się

Poprzednia strona

Powrót do :: wsk - tkk