Telewizja cyfrowa problemy

Tutaj piszemy o sprawach związanych z naszą siecią komputerową. Uwagi, komentarze, propozycje.

Telewizja cyfrowa problemy

Postprzez Taliesin » czwartek, 30 gru 2010, 21:44

Mam pytanie czy innym uzytkownikom tez zdaza sie ze czesta przycina rozne kanaly zalezy od dnia, w tej chwili tnie polsat (poziom sygnalu 66, jakosc 100 - oba zielone)

Oczywiscie zgloszenie awarii o tej porze jest niemozliwe, super ze sobie zglosze jutro rano (pewnie juz nie bedzie sie cielo) troszke mnie to denerwuje.
Taliesin
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 22 sie 2008, 19:10

Re: Telewizja cyfrowa problemy

Postprzez jsordyl1972 » wtorek, 13 wrz 2011, 21:40

Kolego zrobiłeś największą głupotę biorąc cyfrówkę w kablówce. Powinieneś mieć doświadczenie jak działa analogowa, tnie programy, czasami w ogóle nie ma, zmieniają kanały na inne, tak było, jest i będzie, poza tym szkoda że nie pomyśleli o nowych pakietach dla nowych klientów , np 40 zł za kanały tylko cyfrowe, a nie cyfrowe i analogowe, po co to komu te drugie. Płacić im ponad 50 zł gdzie w cyfrowym Polsacie masz za niecałe 40 zł bez żadnych cięć zmian itp. Nawiązując do twojego pytania, nie wiem co jest i pewnie się nie dowiemy. To pytanie bardzo długo pewnie zostanie pytaniem retorycznym nawet dla techników kablówki, pozdrawiam
jsordyl1972
Nowicjusz
 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2009, 15:49

Re: Telewizja cyfrowa problemy

Postprzez papke » środa, 14 wrz 2011, 10:52

Mi czesto tnie na nsportHD. Ogolnie TKK to porazka. Ceny z kosmosu a jakosc z czelusci.
papke
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): czwartek, 27 mar 2008, 12:46

Re: Telewizja cyfrowa problemy

Postprzez good » środa, 12 paź 2011, 19:51

Witam czy wy też macie problemy z kablówką?? mam cyfrową kablówkę i ciągle kanały się zacinają :( nie da się niczego obejrzeć :( tak jest najczęściej wieczorami kiedy już tkk nie pracuje :(
Avatar użytkownika
good
Twardziel
 
Posty: 115
Dołączył(a): sobota, 1 wrz 2007, 15:16


Powrót do :: wsk - tkk

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron