Quake live problem

Tutaj piszemy o sprawach związanych z naszą siecią komputerową. Uwagi, komentarze, propozycje.

Re: Quake live problem

Postprzez r00t » poniedziałek, 6 gru 2010, 10:04

To nie jest "Quake live problem" tylko "DiamondBack problem".... problem z zapanowaniem nad własnym systemem komputerowym.

Przecież na tym screenie jest czarno na białym napisane co jest nie tak. Wyłącz swoje super zabezpieczenia lub skonfiguruj je poprawnie... podpowiem, że szukać trzeba w routerze jeżeli na dwóch komputerach jest to samo. Jeżeli lubisz używać takiego samego oprogramowania na wszystkich komputerach, to źle skonfigurowane także może wywołać takie efekty.

Jeżeli nie wiesz jak to zrobić wynajmij informatyka...
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Quake live problem

Postprzez r00t » poniedziałek, 6 gru 2010, 23:30

Jeżeli problem ustąpił, a ty nie wiesz co się działo to tylko potwierdza to moją tezę, że nie panujesz nad swoimi komputerami.

Jak byś przekopał to forum, to znalazłbyś posty w których powtarzam jak mantrę do znudzenia, że TKK nie stosuje, nie stosowało i nie będzie stosować żadnego filtrowania pakietów(!).

Masz publiczny adres IP, nie ma tutaj NATa, nie ma filtrowania jeżeli otrzymasz od oprogramowania komunikat że "port XXX jest zablokowany itp." to na 101% możesz winić swój router/komputer/oprogramowanie/system i inne czynniki zależne TYLKO OD CIEBIE.

No ale jak wiem ja i wszyscy czytający to forum... ty wiesz lepiej kto jest winny. Więc wiedz sobie dalej... jeżeli poprawia ci to samopoczucie.

Ps. podłączenie internetu mobilnego to żaden argument bo:

1. nie używasz wówczas swojego routera,
2. nie używasz połączenia Ethernet,
3. nie używasz konfiguracji antywirusa/firewalla dla połączenia Ethernet.

A używasz:

1. nowego połączenia w systemie,
2. nowych ustawień dla interfejsu 3G w programie antywirusowym/firewallu.

No ale to pewnie wg ciebie szczegóły nie warte uwagi...
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: wsk - tkk

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron