Strona 1 z 1

Re: Jak długo trwa przyłączenie?

PostNapisane: piątek, 26 lut 2010, 21:20
przez r00t
DiamondBack napisał(a):mac? a po grzyba się podaje teraz MAC? Kiedyś to rzucili kabel i miało się natychmiast neta a teraz... teraz to są zabawne ceny :D


MAC jest potrzebny jak ktoś chce STAŁY adres IP. Tak jest wszędzie - nawet w Warszawie. Przecież z czyś trzeba ten adres powiązać żeby się nie zmieniał nie...