Jak długo trwa przyłączenie?

Tutaj piszemy o sprawach związanych z naszą siecią komputerową. Uwagi, komentarze, propozycje.

Re: Jak długo trwa przyłączenie?

Postprzez r00t » piątek, 26 lut 2010, 21:20

DiamondBack napisał(a):mac? a po grzyba się podaje teraz MAC? Kiedyś to rzucili kabel i miało się natychmiast neta a teraz... teraz to są zabawne ceny :D


MAC jest potrzebny jak ktoś chce STAŁY adres IP. Tak jest wszędzie - nawet w Warszawie. Przecież z czyś trzeba ten adres powiązać żeby się nie zmieniał nie...
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: wsk - tkk

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości