Ocencie działanie TKK od 1 - 10

Tutaj piszemy o sprawach związanych z naszą siecią komputerową. Uwagi, komentarze, propozycje.

Re: Ocencie działanie TKK od 1 - 10

Postprzez gryb14 » sobota, 6 cze 2009, 16:19

Ostatnio miałem problemy z netem- wybrałem sie do siedziby TKK zgłosiłem problem po dwóch godzinach odwiedzili mnie panowie technicy 10 minut i było po problemie także dziwi mnie wasze narzekanie. Może zamiast narzekać lepiej zgłosić problem no chyba że TKK nie wszystkim załatwia problemy od ręki jeśli miałbym oceniać to na pewno dałbym mocną 9
gryb14
Coś tam napisał
 
Posty: 50
Dołączył(a): piątek, 12 gru 2008, 13:39

Re: Ocencie działanie TKK od 1 - 10

Postprzez maciek616z » sobota, 6 cze 2009, 20:06

maciek616z
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 11 maja 2009, 19:09

Re: Ocencie działanie TKK od 1 - 10

Postprzez maciek616z » niedziela, 7 cze 2009, 12:56

Podczasz gry gram w jakakolwiek gre na necie to NIGDY nic nie sciagam, pingi potrafia byc bardzo wysokie czasami wrecz uniemozliwiajac gre - a kiedys czegos takiego nie bylo..
maciek616z
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 11 maja 2009, 19:09

Re: Ocencie działanie TKK od 1 - 10

Postprzez Radzik14 » niedziela, 7 cze 2009, 15:40

DiamondBack, za przeproszeniem pierdzielisz głupoty. Używasz pewnie internetu godzine dziennie, więc dla Ciebie wszystko jest git. Posiedź kiedyś przy komputerze i poobserwuj. Dziś od godziny kiedy wstałem, czyli od 13:00 do 16:00 modem resetował się z 10 razy.

I żaden cudowy program nie sprawi, że modem nie będzie się resetował, więc daj spokój ...

2 lata temu to był dopiero net, zdecydowanie najlepszy w kg-u.
Radzik14
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): poniedziałek, 15 maja 2006, 13:12

Re: Ocencie działanie TKK od 1 - 10

Postprzez SlaY^ » wtorek, 9 cze 2009, 12:38

Mimo, że ostatnimi czasy internet w TKK nie był wzorem do naśladowania, to teraz sytuacja się ustabilizowała. Po wprowadzeniu dynamicznego IP transfer wreszcie wynosi tyle, ile powinien, a nie 10kb/s mniej. Ponadto, miałem ostatnio trochę czasu i sprawdziłem jak się ma sytuacja z pingami w grach. Może to nie te czasy, kiedy miewało się pingi po 15-20, ale nie przesadzajmy, na polskich serwerach górna granica to 60, na zagranicznych 80 i to przy większej ilości graczy. Takie pingi spokojnie pozwalają na komfortową grę.
Dla osób, które narzekają na internet, proponuje częste dzwonienie do obsługi, bo oni od tego są. W moim przypadku pomogło.
Avatar użytkownika
SlaY^
Ważniak
 
Posty: 249
Dołączył(a): środa, 27 lip 2005, 21:46
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Ocencie działanie TKK od 1 - 10

Postprzez Poolday » niedziela, 5 lip 2009, 19:29

Ogólnie to TKK ostatnio mnie zawodzi kiedyś stabilne łącze godne polecenia choć margines opłacalności (cena/jakość) jest niezbyt zadowalający ale uchodziło to w tłoku bo pingi niskie i prawie brak awaryjności, za to teraz ? Chyba nadrabiają ten cały stracony czas i na złość po 6 autoresetów modemu gigantyczne bądź wysokie pingi strony się otwierają jak krew z nosa od razu dodam że nic podczas grania online bądź przeglądania WWW nie ściągam. Strasznie jestem ostatnio zdegustowany usługami naszego głównego operatora, zachodzę w głowę co za tym stoi czy przybyło aż tylu abonentów iż sieć nie jest w stanie tego udźwignąć ? O ile rano pingi sięgają od 60 do 100 to od południa do wieczora śmigają aż po 200 czasem 300. Mieszkam z paroma przyjaciółmi w bloku którzy również posiadają internet TKK (są ich abonentami ) i borykają się z takimi samymi problemami :/ oni próbowali kontaktu z obsługą i na darmo ja też spróbuje. A tu wrzucam parę linków do fotek z gry Counter Strike: CZ :)

http://img90.imageshack.us/i/lagi.jpg/
http://img219.imageshack.us/i/pingd.jpg/
http://img523.imageshack.us/i/ping2h.jpg/
http://img90.imageshack.us/i/ping3.jpg/


Ocena na dzień dzisiejszy to 4/10
A czemu 4 ? Bo jaki taki ale net jest
Poolday
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 5 lip 2009, 19:07

Poprzednia strona

Powrót do :: wsk - tkk

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron