powolne otwieranie stron

Tutaj piszemy o sprawach związanych z naszą siecią komputerową. Uwagi, komentarze, propozycje.

powolne otwieranie stron

Postprzez richard » niedziela, 11 sty 2009, 13:05

czy uwas też tak tragicznie chodzi internet strony otwierają sie tragicznie nie wiem czym to spowodowane mam 2 MB ale zauważyłem że przeważnie w niedzielę tak chodzi czy to jest spowodowane że zwiększa się liczba siedzących przed komputerami właśnie w niedziele w tygodniu nie ma takich problemów
richard
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 7 sie 2007, 15:42

Re: powolne otwieranie stron

Postprzez userro » niedziela, 11 sty 2009, 18:35

U mnie to samo.
W porównaniu do normalnych prędkości, do jakich przywykłem, teraz jest tragicznie.
userro
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 18 cze 2008, 11:23

Re: powolne otwieranie stron

Postprzez richard » poniedziałek, 12 sty 2009, 17:04

co się dzieje z internet otwieranie stron tragedia raz jest raz nie ma czy admin mógłby wyjaśnić co się dzieje czy jest jakas konserwacja czy cos podobnego i dlaczego predzej nie ma jakiegos info ze dostep do internetu moze byc ograniczony
richard
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 7 sie 2007, 15:42

Re: powolne otwieranie stron

Postprzez SlaY^ » wtorek, 13 sty 2009, 16:38

Powolne otwieranie stron, gubienie pakietów to widać norma w nowym roku...
Avatar użytkownika
SlaY^
Ważniak
 
Posty: 249
Dołączył(a): środa, 27 lip 2005, 21:46
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: powolne otwieranie stron

Postprzez voodoo3500 » piątek, 16 sty 2009, 17:35

fakt, widać gołym okiem, że WWW muli
Avatar użytkownika
voodoo3500
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): sobota, 4 wrz 2004, 20:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: powolne otwieranie stron

Postprzez Sawi » czwartek, 22 sty 2009, 19:40

Jakie to wszystko zamulone i jeszcze takie drogie łącza. Admin może jakies notki zero info co sie dzieje.
Az płakać sie chce. Żałuje, że w to wszedłem lepsze TPSA 100 razy. Nara
Sawi
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2009, 19:38

Re: powolne otwieranie stron

Postprzez richard » piątek, 23 sty 2009, 22:36

zbliża się weekend i znowu problemy z internetem muli strasznie strony bardzo długo się ładują prosze o jakieś info co się dzieje bo co weekend to samo
richard
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 7 sie 2007, 15:42

Re: powolne otwieranie stron

Postprzez rotter » piątek, 23 sty 2009, 23:21

bo ktos sobie juz nie powiem brzydko zarty z nas robi... Ostatnio byl u mnie monter grzebali cos w piwnicy pewno kwestia nie wiem wymiany szafki czy co oni tam maja, nie mam pojecia

Dzis znow to samo sie dzieje, kpina, wychodzi bokiem widze oszczedzanie na infrastrukturze i masowe podlaczanie nowych uzytkownikow. Moze warto wkoncu pojsc do przodu i zajac sie technicznymi sprawami ?
rotter
Twardziel
 
Posty: 96
Dołączył(a): wtorek, 6 sty 2004, 13:17

Re: powolne otwieranie stron

Postprzez Raziel_K » niedziela, 25 sty 2009, 13:17

Wow...przynajmniej nie jestem sam.
Internet działa tragicznie, mam łącze 2 mbps a z rapidshare pobierało plik z prędkością 30kbps....
Strony www? Żal, Wirtualna Polska ładowała sie z minute dwie. Gmail dłużej niż zwykle.
Lagi w grach, nie ma, są ciągłe disconnecty....
Może admin by coś napisał? Odrazu mówie, dajcie sobie spokój z dzwonieniem. Tylko usłyszycie "Tak wiemy, postaramy sie usunąć usterkę jak najszybciej."
A ci co mówią ze TPSA jest lepsza, niech wam płyta ze sterownikami zginie to zobaczymy jak płakać będziecie. :P
Avatar użytkownika
Raziel_K
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 11 wrz 2008, 12:36
Gadu-Gadu: 0

Re: powolne otwieranie stron

Postprzez Sawi » poniedziałek, 26 sty 2009, 11:04

Sawi
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2009, 19:38

Re: powolne otwieranie stron

Postprzez Maras » poniedziałek, 26 sty 2009, 15:41

Ludzie z TKK....zróbcie coś wreszcie z tym netem. Dzwoniłem do TKK właśnie...admin na zwolnieniu...coś rzekomo jest jakaś awaria...ale sami nie wiedzą gdzie i co się dzieje. Dalej nie wiem bo niestety dzwoniłem z telefonu VOIP i oczywiście zanikanie netu skutecznie mnie rozłącza. To naprawdę robi się parodią. Tak samo jak od września ub. roku monterzy z tkk nie potrafią naprawić mi sygnału telewizyjnego. Mam jakiś przester w sygnale i duże odbicie. Zgłaszałem to w siedzibie tkk OSOBIŚCIE już chyba z 6 razy różnym osobom. Wiecie co mi powiedzieli ostatnio? Żebym dał sobie spokój i poczekał aż przełączą się na sygnał cyfrowy!! Tak...na ten co chwalili się tym już z 5 miesięcy temu....że w grudniu ruszy. Prawie luty...obraz w tv mam do dupy...net chodzi niewiele lepiej a na cyfrówkę już nawet nie liczę. Czas zmienić operatora....
Avatar użytkownika
Maras
Coś tam napisał
 
Posty: 68
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:30
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: powolne otwieranie stron

Postprzez Didi » poniedziałek, 26 sty 2009, 15:44

Dokladnie nie ma admina, a gosc ktory odbiera tel mowi nie wiem u nas dziala no masakra :/

nigdy nie marudzilem ale od 3-4 dni jest dramat :/
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Re: powolne otwieranie stron

Postprzez SlaY^ » poniedziałek, 26 sty 2009, 15:57

Przed chwilą znowu internet przestał działać na kilka minut, ale kto by się tym przejął... Jeśli ktokolwiek z obsługi to czyta, niech wreszcie zda sobie sprawę, że ludzka cierpliwość kiedyś się kończy i wkońcu ludzie zaczną wypowiadać umowy. Pytanie tylko, czy to będzie opłacalne dla TKK.
Avatar użytkownika
SlaY^
Ważniak
 
Posty: 249
Dołączył(a): środa, 27 lip 2005, 21:46
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: powolne otwieranie stron

Postprzez Generał » poniedziałek, 26 sty 2009, 23:56

Jaki jest sens wypisywać swoje żale na forum, skoro już doszliście do wniosku, że to nic nie da.
Inną sprawą jest podejście TKK do wszelkich spraw związanych z infrastrukturą i spełnianiem głoszonych obietnic.
Zagłosujcie wypowiedzeniami i po sprawie, pozostanie Wam kilku operatorów kablowych i radiowych (także komórkowych, bo wszyscy zgrywusi mają w Kołobrzegu co najmniej HSDPA)- jest już w czym wybierać.
Generał
Coś tam napisał
 
Posty: 72
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:11

Następna strona

Powrót do :: wsk - tkk

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron