Strona 1 z 1

Co sie dzieje z netem??

PostNapisane: wtorek, 23 gru 2008, 10:49
przez Kali...
witam mam pytanie co sie dzieje z tym netem wczoraj nie bylo go prawie 2 godziny a dzisiaj chodzi tak jak by nie chciał ...może ktoas mi powie co sie dzieje i czy ktoś też ma takie problemy..

Re: Co sie dzieje z netem??

PostNapisane: piątek, 2 sty 2009, 15:29
przez gorn
witam, mieszkam na unii lubelskiej
mam podobny problem z internetem, wczoraj pare godzin nie działał lub działał przez moment i znów rozłączało, dzisiaj mam za to wysoki ping ~100, gdzie normlanie powinno być w granicach 20-30.
kolega mieszka pare bloków dalej i nie ma żadnych problemów z internetm ani z pingiem...

Re: Co sie dzieje z netem??

PostNapisane: poniedziałek, 9 lut 2009, 19:07
przez krystian
U mnie przez ostatnie 2tyg sa rowniez caly czas problemy z Internetem, a o uploadzie to juz nie wspomne... tragicznie chodzi lacze...
r00t jak mozesz to prosze cos z tym zrobic bo tak dluzej nie moze byc...

Re: Co sie dzieje z netem??

PostNapisane: niedziela, 15 lut 2009, 18:57
przez Radzik14
Od 3 dni jest dramat, przeglądanie stron jest męczarnią, już dłużej tak nie mogę...

Re: Co sie dzieje z netem??

PostNapisane: niedziela, 15 lut 2009, 20:07
przez krystian
Radzik14 napisał(a):Od 3 dni jest dramat, przeglądanie stron jest męczarnią, już dłużej tak nie mogę...


A wez sprawdz upload... pewnie w ogole nie dziala.. tak jak u mnie. Nie moge sie od 3tyg doprosic o naprawe usterki.
Nie jest mozliwe nawet dodaje zdjec na allegro, upload w ogole nie dziala.
Dzwonilem bodajze w piatek do Tkk i powiedziano mi, ze wiedza o usterce... ale ile mozna czekac!?
Wyslalem kilka maili do adminsratora i zero odpowiedzi.

Fajnie traktuje abonentow nasza szanowna Tkk.

Mam nadzieje, ze to zostanie jak najszybciej naprawione...

Re: Co sie dzieje z netem??

PostNapisane: niedziela, 15 lut 2009, 21:24
przez Radzik14
Wiem wiem, mam dokładnie ten sam problem, przedwczoraj zdjęcie 300 kb wrzucałem 5 godzin, upload pokazywał zabójcze 0,35 kB/s chociaż w zasadzie stał w miejscu :P

Rozumiem, że mogą być przejściowe problemy, ale to co się dzieje od paru dni to przerasta ludzkie pojęcie ;p

Re: Co sie dzieje z netem??

PostNapisane: niedziela, 15 lut 2009, 22:00
przez r00t
krystian: nie od trzech tygodni tylko, od trzech dni. problem dla nas istnieje od momentu zgłoszenia. Twoja usterka jest usuwana. Na maila nie odpisywałem, bo wysłałeś 3 sztuki zaraz po telefonie w którym zgłoszono awarię, odpiszę jak awaria zostanie usunięta.

Radzik14: 094 355 38 07 - to tam zgłasza się usterki, nie tutaj.

Re: Co sie dzieje z netem??

PostNapisane: niedziela, 15 lut 2009, 22:10
przez Radzik14
Root, wiadomo ile to jeszcze potrwa?

Re: Co sie dzieje z netem??

PostNapisane: niedziela, 15 lut 2009, 23:53
przez krystian
r00t napisał(a):krystian: nie od trzech tygodni tylko, od trzech dni. problem dla nas istnieje od momentu zgłoszenia. Twoja usterka jest usuwana. Na maila nie odpisywałem, bo wysłałeś 3 sztuki zaraz po telefonie w którym zgłoszono awarię, odpiszę jak awaria zostanie usunięta.

Radzik14: 094 355 38 07 - to tam zgłasza się usterki, nie tutaj.


3 dni temu to zglosilem ale internet dziala tak niestety juz 3 tygodnie... bylem dzis u innego usera Tkk i jest to samo... jakis globalny problem z laczem...
mam nadzieje, ze to zostanie jak najszybciej usuniete poniewaz nie moge pracowac...

Re: Co sie dzieje z netem??

PostNapisane: poniedziałek, 16 lut 2009, 08:01
przez kamilkob
Witam wszystkim.
Ja mieszkam przy ulicy Kaliskiej i mam ten sam problem. Net nie działa wcale, a jak działa to potrafi jedną stronę otwierać kilka minut. Czasami ma przebłyski i działa normalnie, ale z reguły o nienormalnej porze, np. o 4-tej nada ranem. Usterkę zgłaszałem telefonicznie w czwartek. Dziś poniedziałek, net działa, ale zobaczymy jak długo. Mam nadzieję, że już będzie ok.

Re: Co sie dzieje z netem??

PostNapisane: poniedziałek, 16 lut 2009, 09:52
przez r00t
Nie ma żadnego "globalnego" problemu, proszę osoby zauważające podobne objawy o zgłaszanie problemu - telefonicznie lub mailem. Narzekanie tutaj i bezczynne czekanie nie pomoże.

Re: Co sie dzieje z netem??

PostNapisane: wtorek, 17 lut 2009, 22:55
przez krystian
Ciekawe ile jeszcze poczekam zanim ta usterka zostanie usunieta... bo juz mnie to zaczyna denerwowac...

Re: Co sie dzieje z netem??

PostNapisane: środa, 18 lut 2009, 12:26
przez j0shu4
w trakcie czekania przeczytaj uważnie post powyżej twojego
don't panic just swatch

Re: Co sie dzieje z netem??

PostNapisane: środa, 18 lut 2009, 15:18
przez krystian
j0shu4 napisał(a):w trakcie czekania przeczytaj uważnie post powyżej twojego
don't panic just swatch


Ja juz ten problem dawno zglosilem. No i to nie raz...

Re: Co sie dzieje z netem??

PostNapisane: poniedziałek, 2 mar 2009, 19:45
przez Akuk
r00t napisał(a):Nie ma żadnego "globalnego" problemu,

przykro mi, ale tutaj muszę się nie zgodzić. Osobiście nie znam użytkownika sieci tkk, który byłby w pełni zadowolony. Zastanawiam się, kiedy wszelakie " usterki " zostaną naprawione. De facto mojej ' usterki ' nie zgłaszałem do tej pory, ale to ze względu, że mimo zgłoszenia nie spodziewałbym się reakcji. Przykro mi to mówić, ale w ostatnich czasach internet z tkk to jedna wielka " usterka ". Mam nadzieje jednak, że to się szybko zmieni bo kiedyś było naprawdę dobrze. Nie chcę tutaj nikogo urażać czy coś w tym stylu ale w sumie płacę za coś, czego nie otrzymuję.
Pozdrawiam i liczę na działania.