Kiedy telewizja cyfrowa

Tutaj piszemy o sprawach związanych z naszą siecią komputerową. Uwagi, komentarze, propozycje.

Kiedy telewizja cyfrowa

Postprzez gryb14 » piątek, 12 gru 2008, 14:27

Witam. Trzy tygodnie temu gdy byłem w siedzibie TKK odebrać fakturę tak mimochodem wspomniałem że mam zamiar podpisać umowę z z którymś z operatorów platformy cyfrowej ponieważ mają ciekawe promocje świąteczne, ku swojemu zaskoczeniu zostałem poinformowany że na dniach ruszy telewizja cyfrowa rozprowadzana przez naszą kablówkę na początku grudnia miały pojawić się już konkretne informacje ale niestety zbliżamy się do połowy grudnia i cisza. W związku z tym mam pytanie do administratorów (jeśli oczywiście mogą na ten temat się wypowiadać) a więc kiedy to ruszy? bo zbliżają się święta i skończą się promocje a oprócz tego że ma ruszyć telewizja cyfrowa nie wiadomo.Pozdrawiam
gryb14
Coś tam napisał
 
Posty: 50
Dołączył(a): piątek, 12 gru 2008, 13:39

Re: Kiedy telewizja cyfrowa

Postprzez Oscar » środa, 17 gru 2008, 14:57

Nikt nic, nie wie. Aby oglądać telewizję cyfrową musisz zaopatrzyć się w dekoder, który będzie zapewne rozprowadzany / sprzedawany, wynajmowany ? / przez TKK. Pewnie będą odpowiednie pakiety od najdroższego do najtańszego. W dekoderach rozprowadzanych przez TKK zabronione będzie pod groźbą kary grzywny, dokonywanie jakichkolwiek przeróbek, ulepszeń. W regulaminie będzie ten zapis ujęty. I słusznie.

Najpóźniej do 2015 roku Polska zgodnie z instrukcją KE musi zaprzestać rozprowadzać sygnał analogowy.
Białoruś będzie przed nami :(


Wszystkie Wieśki to porządne chłopy.
Oscar
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): środa, 14 maja 2008, 18:39


Powrót do :: wsk - tkk

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron