
lukkas_kg napisał(a):czyli nie bedzie juz sytuacji, ze ktos z sieci dostanie gdzies bana i pół tkk nie będzie mogło wejsc na dana stronę ?
lukkas_kg napisał(a):czyli przy każdej zmianie komputera, trzeba bedzie podawać mac karty ?!
lukkas_kg napisał(a):a co z osobami co miały 2 adresy IP ? beda musieli podac 2 adresy mac tak ?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości