Strona 1 z 38

NET NIE DZIAŁA!!

PostNapisane: piątek, 21 gru 2007, 17:47
przez Ranger
Oprócz wyświetlania się stronki tkk nic innego się nie otwiera od kilkudziesięciu minut !!

PostNapisane: piątek, 21 gru 2007, 17:51
przez Tom
Faktycznie nie działa www i poczta. Prosze TKK o interwencje w tej sprawie.

PostNapisane: piątek, 21 gru 2007, 17:53
przez Ranger
I działa :)

PostNapisane: piątek, 21 gru 2007, 18:02
przez Tom
I nie działa :)

PostNapisane: piątek, 21 gru 2007, 18:02
przez richard
moze ktos sie pofatyguje i poinformuje co sie dzieje ze internet znow nie dziala kiedy sie skoncza te przerwy

PostNapisane: piątek, 21 gru 2007, 18:06
przez richard
no i działa zobaczymy jak długo ale moze ktos napisze z TKK co sie dzieje!!!!

PostNapisane: piątek, 21 gru 2007, 18:46
przez voodoo3500
działa, ale ślamazarnie i z przerwami :help: :evil:

PostNapisane: piątek, 21 gru 2007, 18:47
przez gorn
omg, znów padł jak ja mam w CSa grać :help:

PostNapisane: piątek, 21 gru 2007, 21:17
przez r00t
...powinno być już ok.

PostNapisane: piątek, 21 gru 2007, 21:51
przez Joey
:evil: :evil:

PostNapisane: piątek, 21 gru 2007, 21:58
przez richard
NO I ZNOWU TO SAMO STRONY NIE OTWIERAJA SIE ALBO DLUGO WCZYTUJA SIE MOZE KTOS NAPISZE 2 ZDANIA CO JEST GRANE

PostNapisane: piątek, 21 gru 2007, 22:04
przez gorn
znów net padł :evil: :evil: :help: :help:

PostNapisane: piątek, 21 gru 2007, 22:08
przez Ranger
To juz wiadomo czemu jest promocja, że do końca roku net za free dla nowych abonentów :wink:

N I E D Z I A Ł A :!:

PostNapisane: piątek, 21 gru 2007, 22:13
przez astic
U mnie również nie działa nic po za tkk

PostNapisane: sobota, 5 sty 2008, 09:33
przez rakus4
Elllooooł co sie dzieje z internetem przy ulicy Bema?
Restarty modemu są co 5 minut i to od wczoraj jakieś
takie syfne problemy sie zaczęły. Brak informacji na forum
w tej sprawie.