Admin vs admin ?!

Tutaj piszemy o sprawach związanych z naszą siecią komputerową. Uwagi, komentarze, propozycje.

Admin vs admin ?!

Postprzez Wlodar » czwartek, 25 sie 2005, 16:48

Hmm , mam pytanie ? Kto jest tak złośliwym adminem ze dal mi bana na 1 h zamiast na 5 minut jesli juz za bieganie z ak na mapie awp_battle ? Gdzie jest napisane ze nie mozna tego robic ? ! I jesli juz to z jakiej racji ban ? Jescze na 60 minut ? N/C dla tego admina ktory mnie zbanowal
Wlodar
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): środa, 25 cze 2003, 19:52

Postprzez r00t » czwartek, 25 sie 2005, 17:04

..hehe , zaczyna się... :)
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Wlodar » czwartek, 25 sie 2005, 17:19

Hmm co sie zaczyna ? Juz wiem z to Karol , nie wiem czemu na godzine ale juz dobra , tylko denerwuje mnie to ze Karol i Fernu( ale nie tak bardzo ) Biora tego admina tak na powaznie , ze taki stroz prawa i juz , przeciez mozna sie troche pobawic co nie ? a nie non stop siedziec i kick kiick troche zabawy chyba tez mozna miec z tego eh Pozdro Dla Karola !
Wlodar
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): środa, 25 cze 2003, 19:52

Postprzez fern » czwartek, 25 sie 2005, 17:22

Regulamin obowiązuje wszystkich użytkowników, WŁĄCZNIE z adminami.

Gdzie jest napisane? Po to masz głowe (czyt. mózg), żeby myśleć i tego nie masz napisane a to robisz. Jeżeli admin Ci zwracał uwage, to chyba logiczne, że należy posłuchać, tym bardziej że jako admin powinieneś (MUSISZ) dawać przykład innym, to tak jakbym wszedł z cheatami na serwer i powiedział: nie cheatujcie...

Admini konsekwentnie przestrzegają regulaminu (bynajmniej te cześć, której zależy na porządku na serwerze), czy to wobec znajomych, czy innych adminów.


Odnośnie postu wyżej, bo go nie było jak pisałem - nie dostałeś admina dla zabawy, dostałeś, aby pilnować tam porządku. Ja jestem takim człowiekiem, że każde zadanie (zadanie, nie coś, co robi się specjalnie dla 'zabawy') staram się traktować na poważnie i ów zadanie staram sie wypełnic konsekwentnie.

Odnośnie postu Roota i Twojego zapytania, co się zaczyna, wysil się, wydedukuj swój post i pomyśl, co sie może zaczynać, a lepiej żeby sie nie zaczeło.
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Karol » czwartek, 25 sie 2005, 17:43

Włodar... Owszem ja Ci dałem bana i nastepnym razem zrobie to jeszcze raz z tym, że nie będę najpierw prosił Ciebie trzy razy, ale poprosze raz ! Na 5 minut ? Dlaczego na 5 skoro tyle prosiłem dałem Ci „kick” żebyś się opamiętał... I owszem pomogło na 3 minuty po czym wróciliśmy do punktu wyjścia... A następnym razem jak zaczniesz się „bawić” adminem a potem skamleć, że ciągle słuchasz „Wloadar źle adminuje”, przestań pytać się mnie co robisz źle, gdyż Twoje zachowanie najlepiej odpowiada na postawione przez Ciebie pytanie...

Odpłace tą samą monetą... „nigdzie nie jest napisane, że” admin uprawnieniami ma się bawić
cyt. Fern „Regulamin obowiązuje wszystkich użytkowników, WŁĄCZNIE z adminami.”
Był czas gdy znalem wielu administratorów którzy za taki przekręt dali by adminowi czy komukolwiek innemu PERM BANA...

P.s. Z postem Kacpra (Fern) zgadzam się w stu procentach...
Avatar użytkownika
Karol
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:49
Lokalizacja: /dev/tty1

Postprzez Bruno » czwartek, 25 sie 2005, 17:51

Nie gram w CS juz szmat czasu, ale zasada ze na awp_battle nie uzuwa sie niczego innego poza bronia snajperska i reczna (pistolety).
I jezeli taki LOL jak Wlodar lamie te zasady i w dodatku ma admina, to jest po prostu smieszne i zenujace...

PO CO ADMIN CZLOWIEKOWI KTORY SAM LAMIE ZSADY??
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez chooper » czwartek, 25 sie 2005, 18:48

Tez to potwierdze, ze jestesmy po to aby dawac innym przyklad poprawnej gry i kultury... jesli sie do tego nie stosuja mamy dostepne nam tylko funkcje.
Avatar użytkownika
chooper
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:59
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Wlodar » czwartek, 25 sie 2005, 20:51

Wlodar
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): środa, 25 cze 2003, 19:52

Postprzez -=DsM=- » czwartek, 25 sie 2005, 21:17

-=DsM=-
 

Postprzez fern » piątek, 26 sie 2005, 07:36

Włodar - a gdzie masz napisane, że admin ma się bawić !? Człowieku, troche pokory...
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Basketman » piątek, 26 sie 2005, 09:51

Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez Wlodar » piątek, 26 sie 2005, 10:08

Wlodar
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): środa, 25 cze 2003, 19:52

Postprzez Wlodar » piątek, 26 sie 2005, 11:17

Wlodar
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): środa, 25 cze 2003, 19:52

Następna strona

Powrót do :: wsk - tkk

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości