
skorp!on napisał(a):A nie możecie zmienić to awaryjne GTS na coś lepszego? Już wolę lekko wolniejszy, ale stabilniejszy internet. Zaoszczędzi to wam i nam wielu nerwów, pretensji i żalu.
kal-el30 napisał(a):Ale pełno jest dostawcow ktorzy maja o niebo mniej awarii niz wasza firma.
To sie wyplakalem 
pingi w counter striku od 40 do 300
znowu jakaś awaria czy co 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości