

moze dostales bana 
2godz...r00t napisał(a):sagiroth napisał(a):Otóż to, Administracja powinna poinformować wcześniej o braku dostępu albo w momencie awarii określić przybliżony czas trwania awarii. Mozna by bylo wtedy coś innego zorganizować, a nie bezczynnie siedzieć i liczyć ze nagle internet wstanie.
Administracja występuje w tym wypadku dokładnie w takiej samej roli jak abonenci bo problem leży po stronie naszego ISP. Zgłosiliśmy awarię i tyle... czekamy. Co mogę wg ciebie jeszcze zrobić? A przybliżonego czasu usunięcia awarii centrum zarządzania siecią w Warszawie nie podało, powiedzieli tylko, że sytuacja jest poważna.
To że piszesz na forum powinno być wystarczającym dowodem na to że sieć WSK pracuje bez problemu.





Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość