Tutaj piszemy o sprawach związanych z naszą siecią komputerową. Uwagi, komentarze, propozycje.
przez r00t » piątek, 26 lut 2010, 21:20
DiamondBack napisał(a):mac? a po grzyba się podaje teraz MAC? Kiedyś to rzucili kabel i miało się natychmiast neta a teraz... teraz to są zabawne ceny

MAC jest potrzebny jak ktoś chce STAŁY adres IP. Tak jest wszędzie - nawet w Warszawie. Przecież z czyś trzeba ten adres powiązać żeby się nie zmieniał nie...
-

r00t
- Administrator
-
- Posty: 1115
- Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
- Lokalizacja: Kołobrzeg
Powrót do :: wsk - tkk
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości