Radzik14 napisał(a):Od 3 dni jest dramat, przeglądanie stron jest męczarnią, już dłużej tak nie mogę...


r00t napisał(a):krystian: nie od trzech tygodni tylko, od trzech dni. problem dla nas istnieje od momentu zgłoszenia. Twoja usterka jest usuwana. Na maila nie odpisywałem, bo wysłałeś 3 sztuki zaraz po telefonie w którym zgłoszono awarię, odpiszę jak awaria zostanie usunięta.
Radzik14: 094 355 38 07 - to tam zgłasza się usterki, nie tutaj.
j0shu4 napisał(a):w trakcie czekania przeczytaj uważnie post powyżej twojego
don't panic just swatch
r00t napisał(a):Nie ma żadnego "globalnego" problemu,
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości