Czy posiadasz legalne oprogramowanie za które zapłaciłaś/eś

Napisane:
piątek, 24 lut 2006, 22:39
przez marek
Czy posiadasz jakiekolwiek legalne oprogramowanie poza systemem operacyjnym za które zapłaciłaś/zapłaciłeś? Jeżeli tak, to podaj tylko nazwy. Pomiń aplikacje freeware i bezpłatne dla użytkowników domowych.

Napisane:
piątek, 24 lut 2006, 22:48
przez Demurrer
Raz na pól roku kupię sobie jakiegoś Total Wara, czy inną cywilizację. hehe . Liczy się , czy nie? bo nie wiem co zaznaczyć.
Reszta to
Edytor tekstu - Open Office (choć niedługo kupię chyba tego Offica za 399) , firewall oraz antyvir - freeware, PowerDvD był razem z napędem DVD, program do wypalania z nagrywarką. Lex jest w pracy. nic więej nie potrzebuję.

Napisane:
piątek, 24 lut 2006, 22:56
przez marek
OpenOffice wersja pudełkowa, Ulead Photoimpact 7, Ulead Photoimpact XL, Macromedia Web Studio 4, Macromedia Dreamweaver MX 2004, WinRAR, TheBat, JASC Paint Shop Pro 7, JASC Paint Shop Pro 8, Corel Paint Shop Pro X, Adobe Photoshop Elements 2, ACDSee 6, ACDSee 7, Outpost Firewall 3xx, NOD32, Corel Draw Essentials 2, mogę jeszcze trochę ale wystarczy
[ Dodano: 2006-02-24, 22:58 ]
napiszcie o jakich aplikacjach mówimy, to może być ciekawe. Ujawnią się Wasze preferencje.

Napisane:
piątek, 24 lut 2006, 23:01
przez Demurrer
No to zaznaczam - nie.
Nie bo nie potrzebuję. Nie bo są zamienniki freeware.

Napisane:
poniedziałek, 27 lut 2006, 10:26
przez BLAaa
A liczy sie takie, które dostałem w pakiecie przy zakupie kompa? Word, i kilka innych?

Napisane:
poniedziałek, 27 lut 2006, 10:27
przez Bruno
Mam wszytsko legalne, a nie zaplacilem ani zlotowki.

Napisane:
wtorek, 28 lut 2006, 07:17
przez bezAMBICJI
oprócz jakiś darmowych programów to chyba niee


Napisane:
czwartek, 2 mar 2006, 07:55
przez Nash Johnson
np, jakis dobry ANTY VIR kosztuje pare tysi, a mozna go mieć za 1 złoty (tyle wynosi cena czystej płyty, na która trzeba go nagrać)

A ja mam oryginalny słownik Collins'a

D

Napisane:
czwartek, 2 mar 2006, 20:39
przez Flo
a ja mam oryginalne nero i mam tez 30-dniowa wersje flashfxp ktora dziala u mnie 870 dni


Napisane:
czwartek, 2 mar 2006, 20:48
przez Uri
legalnego oprogramowania mam na pęczki - od gier wszelakich poczynając, na winxp i ms office xp kończąc