Czy posiadasz legalny system operacyjny w swoim komputerze?

Napisane:
piątek, 24 lut 2006, 22:30
przez marek
Czy posiadasz legalny system operacyjny w swoim komputerze?
przepraszam, małe zamieszanie z poprawkami

Napisane:
piątek, 24 lut 2006, 22:37
przez Peny
Tak, zarejestrowana wersja windowsa jest i w jednym i w drugim komputerze


Napisane:
sobota, 25 lut 2006, 03:34
przez Karol
Gentoo GNU/Linux naturalnie jest on w 100% legalny
cheers

Napisane:
sobota, 25 lut 2006, 04:49
przez Didi
skusilem sie jakis czas temu legal windows xp home i office te oryginalny reszta demo i 30 dniowe


Napisane:
piątek, 17 mar 2006, 00:38
przez Mafi
taaaaak, ale jaki to nie wiem
