Wykrywa dysk i dalej go nie widać oco tu chodzi

Wszystko co tyczy się sprzętu, sterowników i problemów z tym związanych.

Wykrywa dysk i dalej go nie widać oco tu chodzi

Postprzez bos_kg » środa, 6 lip 2011, 11:38

Witam serdecznie państwa zacznijmy od tego ze mam dysk hdd z notebooka starego którego nie oplączą się reanimować a był w nim dysk twardy sprawny więc postanowiłem z niego zrobić dysk zewnętrzny więc dokupiłem obudowę do niego i teraz zaczyna się problem mianowicie jak go podłącze to po chwili w obszarze powiadomień podaje instalowanie urządzenia zewnętrznego każdy wie o co biega i po chwili dźwięk Windowsa u mnie xp i jak już go wykryło to w oknie mój komputer nie widzę partycji ani w zarządzaniu dyskami o co tu chodzi nie rozumiem przed zakupem bo jeszcze mogłem mieć taki ADAPTER USB i sprzedawca się zdziwił ze dysk działa więc wiedząc ze działa kupiłem obudowę dysku i ku zdziwieniu dysk nie widziany jest w oknie mój komputer ani zarządzaniu dyskami morze ktoś z was miał taki problem poproszę o poradę
bos_kg
Coś tam napisał
 
Posty: 61
Dołączył(a): niedziela, 17 kwi 2011, 21:48
Gadu-Gadu: 0

Re: Wykrywa dysk i dalej go nie widać oco tu chodzi

Postprzez bos_kg » sobota, 16 lip 2011, 23:49

W tym rzecz ze nie mam jak dysku tego sprawdzić on jest z notebooka a w mym stacjonarny nie pójdzie po za obudową dysku nie mam jak sprawdzić go i tu tkwię w martwym punkcie sczesze mówiąc już się poddałem co do tego problemu a to ten dysk postanowiłem jak nie potrafię sprawdzić sprzedać może ktoś skorzysta umie go uruchomić

bos_kg
Coś tam napisał
 
Posty: 61
Dołączył(a): niedziela, 17 kwi 2011, 21:48
Gadu-Gadu: 0


Powrót do :: hardware

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 3 gości

cron