SanDisk Sansa E270 6GB

Wszystko co tyczy się sprzętu, sterowników i problemów z tym związanych.

SanDisk Sansa E270 6GB

Postprzez Szakal » sobota, 19 sie 2006, 18:16

Testowalem ostatnio ten odtwarzacz i postanowailem zamiescic tu moja opinie na temat produktu, moze komus sie przyda. Najpierw zaczne od wad bo jest ich duzo wiecej:

- słuchawki dołaczone do odtwarzacza mogły by byc dużo lepsze jak na ta cene odtwarzacza,
- denerwujące tworzenie listy odtwarzania plików mp3,
- nie rozpoznaje folderów tak jak należy,
- ladowanie przez USB uniemozliwia zabranie go na dluższą wycieczke bez dostępu do komputera,
- mało wygodne klawisze jak i obsługa odtwarzacza,
- brak zaslepek na wejscie miniSD i portu głównego,
- niefunkcjonalny futerał, jesli chcemy zmienic piosenke musimy każdorazowo wyciągać z niego odtwarzacz,
- mało funcji konfiguracji dzwięku, brak WOW, SRS, Tru bass, oraz możliwości zmiany natężenia basu,
- dzwiek wydobywający sie z odtwarzacza jest bardzo cichy przy maksymalnym poziomie głośności (jednym słowem koszmar),
- cena zdecydowanie za wysoka w stosunku do jakości.

Teraz przyszedł czas na zalety:

- przyjemny wygląd (rzuca sie w oczy),
- sprawia dośc "solidne" wrażenie,
- odtwarza pliki video oraz zdjęcia,

Wnioski: Nie wiem czy mozna ten produkt nazwać odtwarzaczem mp3 gdyż nie posiada podstawowych funcji niezbednych do pełni szczęsci z użytkowania, myślę, że nie jest wart swojej ceny, można się zawsze pocieszyc tym, że zawsze można nim poszpanowac przed innymi (chodzi tylko i wyłacznie o wyglad i funkcje odtwarzanie plików video oraz zdjęć).
Avatar użytkownika
Szakal
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 11:17
Gadu-Gadu: 0

Powrót do :: hardware

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości