Router pod tkk

Wszystko co tyczy się sprzętu, sterowników i problemów z tym związanych.

Router pod tkk

Postprzez bos_kg » poniedziałek, 10 lut 2014, 15:59

witam serdecznie zwraczaw się z pytaniem o router pod tkk teraz korzysztam modem a do niego wpięty router a chciał bym ja urzywać tylko routera a taki niby jest tej samej marki jak tek nasz moem z ty ze to router jest ale nie wiem czy by pasował w sęsie działal poepne wksręce do routera kabel sieciowy i ok będzie
bos_kg
Coś tam napisał
 
Posty: 61
Dołączył(a): niedziela, 17 kwi 2011, 21:48
Gadu-Gadu: 0

Re: Router pod tkk

Postprzez Maras » wtorek, 11 lut 2014, 22:17

Bos...zlituj się...ja wiem ze są jakieś ułomności w pisaniu, dyslekcje i inne dziwne przypadłości....ale czy Ty jesteś w stanie SAM PO SOBIE to odczytać co napisałeś?? Chłopie włącz sobie Worda i pisz w nim z opcją korekcji błędów!! Bo Twoje posty na forum czy na Tablica.pl wołają o pomstę...do ministerstwa edukacji.
Avatar użytkownika
Maras
Coś tam napisał
 
Posty: 68
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:30
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Router pod tkk

Postprzez bos_kg » czwartek, 13 lut 2014, 23:29

i zawsze każdy się czepia zero wyrozumiałości przeglądarka podała ze są błędy poprawione ale nie będę się kłócił chciał, spytać czy pod internet z tkk istnieje router który by działał z naszą siecią a teraz mam modem od tkk do niego wpięty router wifi i bez przewodowo mam internet a chciał bym mieć jedno urządzenie stąd tu napisałem
bos_kg
Coś tam napisał
 
Posty: 61
Dołączył(a): niedziela, 17 kwi 2011, 21:48
Gadu-Gadu: 0

Re: Router pod tkk

Postprzez Maras » piątek, 14 lut 2014, 01:10

Z tego co wiem tkk nie ma i nigdy nie miała takich urządzeń. A nawet gdybyś Ty sam zdobył takie....to nie podlaczysz go do sieci tkk bo nie jest to urzadzenie zgodne i nie jest ono zarejestrowane w tkk ( numery identyfikacyjne, adresy mac i cholera wie co jeszcze). Zresztą. ..zadzwoń do tkk i dostaniesz rzeczową odpowiedź od admina.
Avatar użytkownika
Maras
Coś tam napisał
 
Posty: 68
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:30
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: hardware

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron