Strona 1 z 1

RESIDENT EVIL

PostNapisane: wtorek, 29 mar 2005, 11:10
przez t0mi
Mam taki problemik dotyczący gry resident evil 2,3
Mam windowsa XP i jak gram w obie części, to jak zapisuje stan gry, to jest ok! Ale gdy chce wziac LOAD to nie ma zadnego save'a... to jest jakis błąd, ktory wystepuje tylko na XP'ku, bo na win 98 chodzi normalnie... no i grafa jeszcze jest lipna i zwalnia czasami gra(tez wina XP'ka) Wie ktos moze co z tym zrobic? najwazniejsze to, to z tymi save'ami...moze sie zapisuja gdzies indziej i trzeba przekopiowac tylko?

btw. to ja ^!_tOmi_kG_!^ :P z tamtym nickiem mialem problem przy zalogowaniu... :P

savey

PostNapisane: piątek, 28 paź 2005, 08:15
przez RELAX
powinno chodzic ja nie mialem zadnego problemu na xp

PostNapisane: piątek, 28 paź 2005, 13:08
przez obv
co do grafiki to spróbuj zainstalowac jakies starsze sterowniki, ale jezeli to wina XP to nie wiem co mozna z tym zrobic

moze poszukaj na jakis forach bardziej zwiazanych z tematyka gierek, residenta.

PostNapisane: piątek, 28 paź 2005, 13:27
przez obv
:O rzeczywiscie, i to nawet nie jeden temat ; P

PostNapisane: poniedziałek, 31 paź 2005, 10:51
przez Basketman
Hahaha :lol:
I co Tomi ? ;D poradziłeś sobie ? ;]

PostNapisane: wtorek, 1 lis 2005, 13:52
przez t0mi
ta...juz przeszedlem ze 100razy :D teraz męcze RE4 :D :D :D :P
sory, ze tak pozno odpisalem( :lol: ) byłem troche zajęty :lol: