RESIDENT EVIL

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

RESIDENT EVIL

Postprzez t0mi » wtorek, 29 mar 2005, 11:10

Mam taki problemik dotyczący gry resident evil 2,3
Mam windowsa XP i jak gram w obie części, to jak zapisuje stan gry, to jest ok! Ale gdy chce wziac LOAD to nie ma zadnego save'a... to jest jakis błąd, ktory wystepuje tylko na XP'ku, bo na win 98 chodzi normalnie... no i grafa jeszcze jest lipna i zwalnia czasami gra(tez wina XP'ka) Wie ktos moze co z tym zrobic? najwazniejsze to, to z tymi save'ami...moze sie zapisuja gdzies indziej i trzeba przekopiowac tylko?

btw. to ja ^!_tOmi_kG_!^ :P z tamtym nickiem mialem problem przy zalogowaniu... :P
t0mi
 

savey

Postprzez RELAX » piątek, 28 paź 2005, 08:15

powinno chodzic ja nie mialem zadnego problemu na xp
RELAX
 

Postprzez obv » piątek, 28 paź 2005, 13:08

co do grafiki to spróbuj zainstalowac jakies starsze sterowniki, ale jezeli to wina XP to nie wiem co mozna z tym zrobic

moze poszukaj na jakis forach bardziej zwiazanych z tematyka gierek, residenta.
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez obv » piątek, 28 paź 2005, 13:27

:O rzeczywiscie, i to nawet nie jeden temat ; P
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez Basketman » poniedziałek, 31 paź 2005, 10:51

Hahaha :lol:
I co Tomi ? ;D poradziłeś sobie ? ;]
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez t0mi » wtorek, 1 lis 2005, 13:52

ta...juz przeszedlem ze 100razy :D teraz męcze RE4 :D :D :D :P
sory, ze tak pozno odpisalem( :lol: ) byłem troche zajęty :lol:
t0mi
 


Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości