Heroes of Newerth
Witam, gra ktoś moze w Heroes of Newerth? Moim oskromnym zdaniem najlepsza MOBA ktora powstała na bazie starego dziadka Dota warcrafta. Gorąco polecam 
Nick: Sagiroth
Reg http://heroesofnewerth.com/ref.php?r=J188IO6X

Nick: Sagiroth
Reg http://heroesofnewerth.com/ref.php?r=J188IO6X