No no kto by pomysla, po tylu latach, az sie lezka w oku kreci xD z checia bym sobie pogral, w WoW gralem pare miechow...zalezy jakie beda oplaty ale pewnie takie same.
DarkSideOfKamui napisał(a):Mam nadzieje ze uda sie im unikac tgo bledu jaki zostal popelniony przy WoW'e a mianowicie calkowity brak czegokolwiek do roboty po osiagnieciu max poziomu i wykonaniu wszystkich Q.
taki tutorial. to co złego zaczęło się dziać z WoWem to absolutne zmatowienie "risk vs reward" spowodowane przedmiotami z Areny. raiding zostaje w zasadzie tylko dla opętanych masochistów takich jak ja
