DarkSideOfKamui napisał(a):Mam nadzieje ze uda sie im unikac tgo bledu jaki zostal popelniony przy WoW'e a mianowicie calkowity brak czegokolwiek do roboty po osiagnieciu max poziomu i wykonaniu wszystkich Q.
taki tutorial. to co złego zaczęło się dziać z WoWem to absolutne zmatowienie "risk vs reward" spowodowane przedmiotami z Areny. raiding zostaje w zasadzie tylko dla opętanych masochistów takich jak ja

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość