Strona 1 z 1

[NFS: MOST WANTED] problem

PostNapisane: piątek, 15 wrz 2006, 19:57
przez nyGGaz
Gra uruchamia się normalnie. Wszystko bardzo ładnie działa przez pierwsze 10-20 minut gry, po czym gra się zwiesza i wychodzi do Windowsa. Mam zainstalowane najnowsze sterowniki 91.47. Probowałem również na 4x.xx i nic nie pomogło. Oczywiście posiadam DirectX 9.0c i Windows XP. Oto moja konfiguracja sprzętowa:
- Athlon 1600+
- GeForce 4 MX440
- 256 ddr ram
- plyta glowna Mercury KOB KT266A FDSX
- karta dzw zintegrowana

Może ktoś się spotkał z podobnym problemem? Proszę o pomoc.
Peace. . .

PostNapisane: piątek, 15 wrz 2006, 20:09
przez sebamac
dobrze, ze wogole ruszyla... ta plyta mercury, raju, karta itd
wg mnie nagrzewa sie karta graf
raczej bedzie sam radiator, ktory sie nagrzewa
bowiem brak wiatraka, chlodzenia radiatora
niegdys tak wlasnie bylo z gf4, a to jeszcze najnizszy model gf4
sprawdz na innych grach czy tez tak zawiesza
ot wg mnie...

PostNapisane: piątek, 15 wrz 2006, 20:47
przez nyGGaz
Jak na grafe 64mb bardzo ładnie ciągnie tego NFSa, do momentu aż się zawiesza... Obawiam się, że masz racje, karta graficzna się przegrzewa... Dzięki za odpowiedź.

Peace. . .