Strona 1 z 1

Przygodówki??

PostNapisane: wtorek, 11 lip 2006, 23:31
przez Meeta
Jak w temacie, jakie sa nowe przygodówki, w co sie teraz gra? chodzi mi o gre typu crash bandicoot. Co jest na topie?? :D

PostNapisane: środa, 12 lip 2006, 12:53
przez Joel
wybacz ale crash to platformówka,

zas teraz nie ma typowych fajnych gier platformowych

mogę ci polecić Rayman 3, albo poczekac na 4

zalezy jeszcze tylko czy szukasz gier na konsole i na jaka :D

PostNapisane: środa, 12 lip 2006, 14:45
przez Sauniere
korzystajac ze Kod da Vinci jest na fali to polecam swietna przygodowke Gabriel Knight 3 .. gra starszawa ale swietna .. oprocz tego jest sporo fajnych przygodowek .. np. Syberia, Black Mirror, itd. :) ..

PostNapisane: środa, 12 lip 2006, 15:00
przez Meeta
w takim raize szukam gier typ crash ;)

chodzi mi o konsole ps2 :)