Jak w temacie, jakie sa nowe przygodówki, w co sie teraz gra? chodzi mi o gre typu crash bandicoot. Co jest na topie??
Napisane: środa, 12 lip 2006, 12:53
przez Joel
wybacz ale crash to platformówka,
zas teraz nie ma typowych fajnych gier platformowych
mogę ci polecić Rayman 3, albo poczekac na 4
zalezy jeszcze tylko czy szukasz gier na konsole i na jaka
Napisane: środa, 12 lip 2006, 14:45
przez Sauniere
korzystajac ze Kod da Vinci jest na fali to polecam swietna przygodowke Gabriel Knight 3 .. gra starszawa ale swietna .. oprocz tego jest sporo fajnych przygodowek .. np. Syberia, Black Mirror, itd. ..